Bungalow köyü sözlük anlamı olarak para kazanmayı amaçlamayan tatil köyü anlamına gelir. Bungalow köyünde tatil köylerinde garason gibi şeylere rastlamazsınız 3-5 TL bir fiyata karnınızı doyurabilirsiniz. Televizyon gibi gereksiz aletlerde yoktur. Tamamen doga ile sen varsındır sahilin hemen yanında kücük bir tahta kulübede esrarengiz ve çok uygun fiyatlara tatil. Degişik bir tecrübe veya bir mecera hemen hemen hepsi Bungalow tam size göre ve verecegimiz adreste hepsi var.

Aşagıdaki flashta az olan bugalow köylerinin temsilcilerinden birisi var. Flashta bu köyü inceleyip gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Bungalow hakkında biraz önce kısa bir şekilde özetlemede bulunduk. Sizler Bungalow tatil yapmak istiyorsanız sizlere bungalow tatil köyleri hakkında bir kaç link vereceğiz. Bu linkler aracılığı ile tatillerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Sizlere yer olarak tavsiyemizde birinci dereceden Olimpos taraflarıdır.

Bazı Seçme Bungalow Yerleri

http://www.ozgebungalow.com
http://www.kasolympos.com
http://www.bungalowkoyu.com
http://www.zeusotel.com
http://www.daycopansiyon.com
http://www.carpediembungalow.com

Bungalow hakkında bu yazı ve derleme tamamen Alanyatatil.net ‘e aittir. Lütfen kullandığınız materyallerde kaynak olarak gösteriniz.

TEILEN
Önceki İçerikTatil Sepeti – Tatilsepeti.com
Sonraki İçerikTatil Sitemiz Ne Alemde
Alanya'da tatilin gelişmesi konusunda paylaşımlar yapmaktayız. Alanya'da turizme dair ne varsa alanyatatil.net adresinde sizlere sunma gayretindeyiz.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
hüseyin Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
hüseyin
Ziyaretçi
hüseyin

tatile çıkmayı severim