Sitemiz tüm içeriğini insanlara yardımcı olmak için hazırlamaktadır. Uygun fiyatlara tatil geçirmek isteyenler için zamandan kazanç sağlama temelli yayın hayatını devam ettirir. Sitemizde ki yazılarda, yazı altlarında kaynak gösterilmediği sürece kendi editörlerimiz tarafından yazılmıştır ve yazılar tatil.name.tr ‘ye aittir

Sitemizde ki materyalleri dergi, gazete ve/veya web sayfalarında kullanabilmeniz için kullandığınız kısmın altında “Alıntı” olarak sitemizden aldığınızı belirtmeli ve orjinal makale kısmına giriş vermeniz gerekmektedir.

Televizyon ‘da makalelerimizden altıntı yapabilirsiniz ve bu alıntılarda her hangi birşey söylemeniz gerekmemektedir. O anlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Web sayfanız için alıntı yaptığınızda lütfen site ismini yani alıntı olarak buradan aldğınızı belirtiniz.

Sitemiz tüm içeriği ile ücretsiz olup, insanları bilgilendirme amacıyla yayın hayatını devam ettirir. Gönül rahatlığı ile bu bilgileri kullanabilirsiniz.

Tüm hakları Tatil.name.tr 'ye aittir.

TEILEN
Önceki İçerikAcenta Seçme Yöntemleri
Sonraki İçerikDemet Akalın Tatil Klibi
Alanya Gezgini
Alanya'da tatilin gelişmesi konusunda paylaşımlar yapmaktayız. Alanya'da turizme dair ne varsa alanyatatil.net adresinde sizlere sunma gayretindeyiz.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments