Ucuz Tatil Köyleri – Zamandan Kazanç Sağlar

Turizm sektörü hızlı bir şekilde ülke içerisinde ve dışarısında büyümekte ve İnternet üzerinde seri halde Tatil siteleri yapılıyor. Biz de bu tatil siteleri arasında sizler için uygun fiyatlara tatil yapabileceginiz mekanları belirleyip yayınlamak görevini üstlendik. Tarafsız bir şekilde çeşitli farklı alanlarda ki Tatil Köylerini ve otelleri inceleyip hatta özellikle tatil yapacagınız mekanları yıl yıl ay ay burada en uygununu yazarak sizlere aktaracağız.

Turizm Şirket Yorumları   – Oku | Yaz | Yönergeler – İnteraktif Uygulamalar

pamukkalegece

2015 yılıyla yenilendik.
Lütfen gelişim aşamamız için önerilerinizi bizlere bildiriniz.

Tatil.name.tr Resim Albümü

200 yöre hakkında en güzel fotoğrafları derlemek konusunda uzun ugraşlar veriyoruz. Bu uğraşlarımız sonucunda çok değerli bir arşiv oluşturmaya başladık. 200 yöre hakkında resimleri yayımlarmıyız bilemiyoruz ama bu konuda güzel çalışmalar yapıyoruz. Umarım tatil.name.tr olarak en güzel yöre fotoğraflarını derleyebiliriz.

Resim albümüzden bazı seçme fotoğraflar

Tatil.name.tr sizler ile Türkçe tatil siteleri olan goTurkey.com ve Tatilpanosu.com ile Tatil dünyasında kendisine yer ediniyor. aynı zamanda Bir çok dilde ülkemizi tanıtmayı amaçlayan TurkeyTour.Org ile iş birligi içerisinde olacaktır. Ülkemizde yabancılara hitaben agırlıklı olan Oteller ve Tatil yörelerinin araştırmalarını başlatıyoruz sizde bizlere bildiginiz kadarıyla yardımcı olabilirsiniz. Hem ülke insanımız tatil yöreleri hakkında bilgilenirken sizde onlara yardımcı olmuş olursunuz. 2012 yılına girerken Tatil.name.tr ailesi olarak tarzımızı geliştirerek İnternet ortamına ilk defa aktarılan bir çok özel makaleye imza atarak yüzbinlerce kişiye yardımcı olmanın gururunu yaşıyoruz. Başlıca site konularımızı şu şekilde aşağıdaki kısımda sıraladık.

  • Uygun fiyatlar ile her yıl tatil yapabileceginiz mekanlar.
  • Yeni açılan otellerin tanıtım amaclı fiyatları hakkında bilgileri.
  • Tatil köy ve yörelerin ekonomik durumlarına bakış acımız.
  • Erken Rezervasyon ayrıcalıgı sunan kurumlara genel bakış.
  • Çeşitli hediyeler kazanabileceginiz yarışmalar hakkında bilgi.

Rastgele Video (Bodrum Tanıtım Filmi)

Bilgilendirme Servisi: Eski tekne videosuna ulaşmak için burayı tıklayın.

Yukarı da ki bilgilerin genişletilmiş halleriyle site üzerinden bilgiler edinebileceksiniz. Sadece yaz tatilini hedef almayıp kış tatillerinde Uludağ ve Palandöken gibi daglarımızda ki kış turizminden de bilgilere ulaşabileceksiniz. Anlaşmalı oldugumuz Tur acentaları sayesinde bilgisayarınızın başından en uygun fiyatlara rezervazyon yapabileceksiniz.

Sitemizden yararlanmak için her hangi bir üyelik gerektiren işlem bulunmamaktadır. Tüm içeriği yararlanmak isteyen herkese tamamen ücretsiz bir şekilde açıktır. Sitemizle ilgili konularda kendi çalışmanızda kullanmak istediğiniz veri varsa lütfen kullanım koşulları yazısına göz atınız.

Tatil.name.tr uzun araştırmalar sonuçunda ucuz tatil yapmanın yollarını bulmuş ve bu makaleleri siteleri aracılığı ile ucuz tatil yapmak isteyenler ile paylaşmıştır. Yönlendirmeleri ve tavsiyeleri ise tamamen Tatil.name.tr içerisinde saklıdır ve birinci önceliği en güzel tatili en uygun fiyata yaptırmaktır. Her türlü sonuça giden olgular Tatil.name.tr tarafından tavsiyelendirilir. Tatile çıkmadan önce her yıl yenilenen tavsiye listemize bakmayı unutmayın.

Sizleri Seven Ucuz Tatil Rehberi – Tatil.name.tr