Alanya’da hizmet veren turistik tesisleri yakından incelemeye devam ediyoruz. 2017 yılında Alkolsüz Herşey Dahil otel açılımında rekor bir seviye yaşanıyor. Bu sene hizmet vermeye başlayan ve ilk yılı olmasından dolayı hizmet / ücret parametresi üst seviyede görünüyor. Alanya’da denize sıfır muhteşem bir konumu var. Konumu ile diğer bir çok otelden öne geçiyor. Bay ve Bayan havuzlarını ayıran tesis bildiğim kadarıyla plajda da bay / bayan ayrı plajlar oluşturuyor. 

Maide Beach Hotel’e Güvenle Rezervasyon Yapmak İçin 0242 254 03 04 numaralı hattı veya maidebeach.com web sayfasını kullanabilirsiniz.

Bayanlar için ayrı aktivite alanları ile de Türk aile yapısına uygun halde. Odaların tasarımlarını ben şahsen beğendim. Maide Beach olarak gruplaşmak isteyen otelin bu sene işinde uzman bir kadroyu transfer ettiği söylenmekte. Elbette bu yıl muhafazakar tatil mantığında ilk yılları olacakları için en doğru yorumlar yine sizden gelecektir. 

Otel aslında tam olarak İslami kelimesiyle bir otel olduğunu düşünmüyorum. Otele Türk Aile Yapısına Uygun Otel desek daha doğru olacaktır. Tesis fotoğraflarında tam olarak ne kadar büyük olduğu belli olmuyor. Fakat; otel fotoğraflarda göründüğünden çok daha büyük bir otel. 

Otel 1 Haziran 2017 Tarihinde Açılacaktır.

Odalarının çoğunda havuz, deniz karışımı bir manzara var. Havuz yakın kısımda çay / çorba muhabbeti mevcut. Ortak kullanım alanları ise otelin, aynı anda yüzlerce kişiyi kaldırabilecek yapıda. Bu ilk yılları olması nedeniyle fiyatları da oldukça uygun. Fiyatlarına baktığımız zaman benzeri alkolsüz herşey dahil otellere göre %40 daha uygun fiyat verdiğini görüyorum. 

Maide Beach Hotel Şikayet ve Yorumları

Otel ile ilgili görüşlerinizi oldukça merak ediyoruz. İlk tatile gidenler ilk izlenimlerini bizlerle paylaşırsa çok seviniriz. Bu kısımda Maide Beach Şikayet ve Övgü mesajlarınızı bekliyoruz.

TEILEN
Alanya'da tatilin gelişmesi konusunda paylaşımlar yapmaktayız. Alanya'da turizme dair ne varsa alanyatatil.net adresinde sizlere sunma gayretindeyiz.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz