Türkiye’nin önemli turizm firmalarından Mika Tur, son dönemlerde bir çok şehirde tabela acentası açtı ve kurumsallığını çok güçlendirdi. Bu geçen süreçlerde kendi web yatırımları “Tatilbudur.com” adresi ise hayli önemli kitlelere ulaşmayı başardı. Elbette bu denli büyük bir oluşumda göz ardı edilen, dikkat edilmeyen hatalar olabilmektedir. Daha iyi bir tatil isteyen bizler için hem tavsiye edici hem de firma için yönlendirici uygun üslüpla şikayetlerinizi ve övgülerinizi bu kısımda yazabilirsiniz..

mikatur

Kurumsal Yorumlar Kısmıyla İlgili Yönergeleri Okuyunuz

Sizde Tatil Budur ile ilgili yaşamış olduğunuz olumlu ve olumsuz deneyimlerinizi Tatil.name.tr kullanıcılarını yönlendirmek amacıyla bu kısımdan bizlerle paylaşabilirsiniz. Yazacağınız şikayet veya övgü mesajlarını lütfen uygun bir dille yazınız. Bizler daha iyi tatil isteyen kitleden başkası değiliz. Biz tatilcilerin oluşturmuş olduğu bir portalız. Tatil Budur firması ile ilgili eleştiri yazarken lütfen seviyeli mesajlar yazınız. Eğer araştırmalarınızı detaylaştırmak istiyorsanız Turizm Firmaları sayfamızdan diğer firmalarla alakalı araştırmalarınıza devam edebilirsiniz.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Emre aksu Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Emre aksu
Ziyaretçi
Emre aksu

Tatil budur yetkilileri ve calisanlari Allah gani gani belanızı versin. Sizden tatil acentesi değil iki davar ın başına çoban bile olmaz … Bana yasattiginiz mağduriyet için az bile söyledim…