Son dönemlerde arama motorlarından sitemize ulaşma konusunda zorluk çektiğinizin farkındaydık. Anlamsız bir şekilde gerilerde çıkmaya başlayan sitemiz geçen zaman sürecinde maalesef hayli kan kaybetti ve tabanını yok etti. Çok büyük bir hevesle başladığımız oluşumumuz günümüzde bazı derin yaralar almış ve heves kaybınada uğramıştır. Editör kadrosunuda maalesef bu zaman süreçinde kaybettik hatta değerli onlarca makalemizide editör kaybıyla silmek zorunda kaldık.

Ülkemiz hakkında ki uygun fiyata tatil yapılabilecek yerleri notlara alarak sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Bu anlamda Tatil.name.tr kendi tarzını da kurup, ilk ucuz tatili anlatan nasıl en uygun şekilde yapılabileceğini söyleyen ilk siteyide geçen zamanlarda kurdu. Şimdi tekrar arama motorlarında listelenior olmanın vermiş olduğu şevk ile listemize aldığımız incelenecek konuları kaleme almaya hazırlanacağız. Sizlere otel tavsiyelerinde bulunup nelere dikkat etmeniz gerektiğinide dikkatlice anlatacağız.

Umarım bu zamandan sonra tekrar bu tarz sorunlar ile karşılaşmayız ve makalelerimizi size aktarmaya devam ederiz. Saygılarımla Tatil.name.tr Ucuz Tatil Köyleri tanıtım sitesi.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments