Yılbaşı eski yılın bitmesi ve yeni bir yılın başlaması. Bu süreçte yeni ve farklı bir eglence kültürü içerisinde yer alıyoruz. Her ne kadarda Yılbaşı anlam bakımından hristiyan bayramı olsada bizler eski bir yılı bitirip yeni ve tertemiz bir yıla kavuşmanın sevinciyle kutlamalar yapıyoruz.

Ülkemizde turizm acentaları yeni yıla giriş programları düzenleyip o geceye özgü farklı eğlence organizasyonları yapıyorlar. Biliyorum yılbaşına henüz çok daha yazın ortasındayız. Fakat bu konuya biraz zamansız olsada değinelim istedim.

yilbasi

Araştırmalarımda dikkatimi çeken tren yolculuklarının yılbaşı turları içerisinde yer verilmesiydi. Bu şekilde farklı bir eglence kültürüde yılbaşı içerisinde kendisine yer bulmuştu. Bu organizasyonu düşünen ve uygulayan Günbatımı Turizm 90 kişilik limit belirlemişler.

Özel olarak dizayn edilmiş trende yol üzerinde 2010 ‘a merhaba demek isterseniz kontenjan dolmadan başvurunuzu yapmanızı tavsiye ederiz.

Rezervasyon Telefon: 0212 293 04 38
Rezervasyon Mail Adresi: gunbatmadan@gunbatmadan.com
Düzenleyen Tur firması: Gün Batmadan Turizm

2 günlük bu eglencede herşey dahildir. Sadece özel harcamalarınız dahil olmamış ve bu eglencenin miktarı ise 225 olarak belirlenmiş.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
2009 Bayram Tatili | Alanya TatilBayram Tatili - Tatil.name.tr Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback

[…] önce yazmış olduğumuz Yılbaşı Tatil konusu ile bayramlar konusuna değinmeye başladık. Önümüzde en yakın dini bayramlardan birisi […]

trackback

[…] önce yazmış olduğumuz Yılbaşı Tatil konusu ile bayramlar konusuna değinmeye başladık. Önümüzde en yakın dini bayramlardan birisi […]