Bir süre önce sitemizde aktif ettiğimiz yorumlar özelliğiyle İnteraktif Uygulamalara hız verdik. Sizde site içerisindeki konulara direk etki edebilir ve kendi düşüncelerinizle Tatil.name.tr içerisinde yer alabilirsiniz. Bu kısımda da nasıl yorum yazabileceğinizi anlatmaya çalışacağız. Sitemizde yorum kısımının kapalı olmadığı tüm konulara mesajlarınızı iletebilirsiniz. Fakat önemli olan ve belli kurallara bağlı kalan turizm firma yorum ve şikayet mesajlarının yer aldığı kısımdır. Bu kısımda mesaj yazmadan önce mutlaka yönergeler kısmına göz atmanızı tavsiye ederiz.

Konulara Yorum Yazmak – (Nasıl Yorumunuzu Yazacaksınız?)

sikayetyaz

Yukarıdaki kısımın yer aldığı her yere kendi görüşlerinizi dile getirebilirsiniz. Bu şekilde ilgili sayfada firmalar ve konular hakkında yorumlara bakmak isteyenler sizlerin yazmış olduğu yorumları göreceklerdir. Lütfen bizleri yorumlarınızdan eksik etmeyiniz. Sizleri seviyor ve daha iyi bir tatil geçirmeniz için emek harcıyoruz. Yorum yazarken İsminiz ve Mail adresinizi doğru girdiğinize emin olunuz.

Dipnot: Yorumlarınızdan haberdar olmak için aşağıdaki kutuyu işaretlemeyi unutmayın.

TEILEN
Önceki İçerikBamtur Şikayet ve Yorumları
Sonraki İçerikTatil Panosu – Tatilpanosu.com
Alanya'da tatilin gelişmesi konusunda paylaşımlar yapmaktayız. Alanya'da turizme dair ne varsa alanyatatil.net adresinde sizlere sunma gayretindeyiz.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ytryryrtymurat Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
ytryryrty
Ziyaretçi
ytryryrty

ses gurultu fazla

murat
Ziyaretçi
murat

ist kartal yakacık çarsı mh yahya kemal sokak pembe kapılı bi kapı şikayette buluncaktım