Bu sene açılan otellerden A’la Park Hotel için önemli bir bilgilendirici bir yazı girelim istedik. Bu kısımda A’la Park Resort’u inceleyeceğiz. Alanya’da Avsallar Kasabası taraflarında açılan otel, Türk aile yapısıya uygun tasarlandı. Açık ve kapalı havuzu bulunan otelin İslami Oteller mantığına uygun tasarlandığını söyleyebiliriz. 2016 yılında Rus turistlerin gelmemesi nedeniyle bir çok otel tarz değiştirip İslami Otel oldu. Bunlar arasında lüks otel bulmak ise güç. İşte burada A’la Park Tatil Köyü sizler için lüks muhafazakar tatil oteli hizmeti sunmaktadır.

Önemli Aktivite : Bayanlara özel plajları bulunmaktadır.

Lüks Muhafazakar Tatil Oteli

Alanya’da bu sene bir çok otel muhafazakar tatil oteli yapısına geçtiğini biraz önce değinmiştik. Bu konsepte hizmet verilebilmesi için öncelikle Bay – Bayan havuzların ayrı olması gerekmektedir. Aynı şekilde otelde alkollü içeceklerin sunumu gerçekleşmemektedir. Bu sebeple de fiyat – kalite dengesi alkol kullanmayanlar için maksimum seviyede olur.

alapark2

A’la Park Hotel Ultra Herşey Dahil hizmet vermektedir.

Bu sene tatil için bir de Türk aile yapısına uygun oteller olan ve alkolsüz hizmet veren Muhafazakar Tatil otellerini deneyiniz. Deneyimlerinizle alakalı bilgilerinizi ise yine sitemiz üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz. Daha önce ki yazılarımı ise Tahir Dinç sayfasından görebilirsiniz.

  • Telefon: 0242 212 1448
  • Adres: Avsallar Kasabası İncekum mevkii No: 10 PK 07410 Alanya / Antalya

3 YORUMLAR

    • Meryem Hanım Merhaba,

      Bay / Bayan ayrı havuzlu otellerden birisi olması gerekmektedir. Bildiğim kadarıyla ayrı iki havuzu var. Fakat; yine de siz otel yetkililerinden havuzlarının ayrı olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here