Bir süredir takipçi arkadaşların fark ettiği gibi sitemizde tatil resimleri konusunda ender bir arşiv oluşturmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda Flickr ve Fotokritik gibi Türkiye ve Dünya’da önemli fotoğraf portallarından aynı zamanda kendi objektifimizden yararlandık.

Henüz fotoğraf albümü kısmını tamamlayamadık fakat farketmişinizdir ki çok hızlı bir şekilde değerli bir derleme oluşturduk. Bu derlememizin ardından sizlere Video arşivimizi güclendirerek yardımlarımıza devam etmek istiyoruz.

fransa

Özellikle bu albümüzde İstanbul resimleri ve videoları konusun çok önlerde yer alacaktır. Aynı zamanda Turizm başkenti olan Antalya’ya özel ilgi gösterecegiz.

Resim Albümü (32)
Düzce Resimleri – Düzce Fotoğrafları
Aydın Resimleri – Aydın Fotoğrafları
Aksaray Resimleri – Aksaray Fotoğrafları
Ereğli Resimleri – Ereğli Fotoğrafları

Alanyatatil.net olarak kendimize turizmin 3 kolunda tanıtımlar yapmayı üstlendik. Bunlar Tatil Köyleri, Ucuz Tatil ve Şehir Turizmi konularıdır.

Yukarıda ki paylaşmalarımız resim çalışmalarımız için bir kaç örnektir. Eminimm paylaşmış olduğumuz fotoğrafları izlemek benim gibi fotoğraf tutkunu iseniz sizi mest edecektir. Çünkü uzun aramlar sonucu en güzellerini eklemeye çalıştım.

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
kral
kral
8 yıl önce

boş işler bunlar