Angel Beach Hotel Nasıl Bir Otel?

0
1037

Alanya’da hizmet veren otelleri incelememize Alanya / Tosmur‘da hizmet veren Angel Beach Hotel ile devam edelim istedik. Denize sıfır konumu, Türkiye’de tatilin merkez ilçesi Alanya’da olması ve konsept olarak Herşey Dahil çalışıyor olması Angel Beach Hotel için önemli avantajlardan. Otel 400 yatak kapasitesine sahip ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Hizmet / Fiyat ekseninde otelin oldukça önemli avantajları var ve tercih edilebilir yapıya sahip. 

Fiyat / Uygunluk noktasında Angel Beach Hotel tercih edilebilir otellerdendir.

Angel Beach Hotel Müşteri Hizmetleri

Otel uzun yıllık deneyime sahip bir kadro tarafından yönetiliyor bu sebeple müşteri hizmetleri de bilinçli bir kadroya sahip. Tatil sırasında yaşayacağınız bir çok konu hakkında deneyime sahipler. Odalarında LCD TV’ye kadar bir çok yenilenme mevcut. 2017 yılında yenilenen otelin odaları da oldukça geniş. Tüm odalarında deniz manzarası mevcut ve tatil sırasında istediğiniz bir çok hizmet mevcut. 

Herşey dahil konseptini tam anlamıyla uygulayan otelde alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsiz veriliyor. Aynı zamanda 2018 yılında mutfak kadrosunu tamamen değiştiren otel daha iyi hizmet için çalışmalar yapıyor.

Angel Beach Hotel İletişim Bilgileri

  • 4.Sokak No: 1 Tosmur Alanya / ANTALYA
  •  0242 700 72 55
  •  info@angelbeachhotel.com
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments