Mahidevran Hotels standartlarına uygun hale getirilen Vaha Garden Hotel, 2017 yılında Mahidevran Grup bünyesine katıldı. Bu önemli gelişmeyle beraber Mahidevran Grup 3 ayrı bölgede 3 önemli oteli bünyesine katmış oldu. Alanya Konaklı’da en iyi konumlardan birisine sahip olan Mahidevran Alanya, Vaha Beach Hotel’i bünyesine katmasıyla toplam oda sayısını 700 daha artırmış oldu. Hizmet anlayışında ise uzun yıllık İslami otel işletmeciliği bulunan Mahidevran Grup oteli tamamen yeniletti. 

Telefonlarına ulaşamadım. Fakat; Mahidevran.com.tr üzerinden gruba katıldığından dolayı rezervasyonlarınızı yapmanız güvenilir olacaktır.

Vaha Beach Hotel, 2016 yılında konsept değişikliğine uygun olarak otellerini yetiştirememişti. Bu sebeple önemli yatırımlar CH Hotels tarafından geldi. Yatırımlar sonucunda otelin hem mimari yapısı değişti hem de islami otel yapısına uygun olarak yeni eklemeler gerçekleştirildi. 2016 yılının başında otel satışa açıktı. Fakat; yetişmemesinden dolayı ufak bazı sorunlar yaşandı. 2017 yılında ise otel bitmiş halde ve misafirlerini bekliyor. Açılış süresi ise 2017 yılı haziran ayı 15’inde görünmektedir. 

CH Hotels otelin mimari ve ortak kullanım alanları için oldukça önemli iyileştirme çalışmaları yaptı. Ardından Mahidevran Grup ise otelin hizmet kalitesi ve satış yönetimini üstlendi. Türkiye’nin 2 önemli grubunun birleşmesiyle bu zamana kadar açılması konusunda sıkıntı yaşanılan otel, Alanya’nın en önemli oyuncularından biri oldu.

Alanyatatil.net olarak Alanya’da yapacağınız tatillerde her türlü desteklerimiz vardır. Bu konuda sahadaki arkadaşlarımızdan aldığımız bilgiler Mahidevran Alanya hakkında bu şekilde. Siz yaşadığınız deneyimleri aşağıdaki kısımdan bizlerle paylaşabilirsiniz. 

3 YORUMLAR

  1. Resmen dolandirildik igrenc ötesi bir yer insanlari resmen dolandiriyorlar otelde yemek diye birşey yok ve kesinlikle para iadesi yok burda tatil yapana kadar evinizde oturun çok daha iyi
    büyük bir hayal kirikligi

  2. ne kadar rezalet bir yer olduğunu otele giriş yaptığınız gün anlayacaksınız aynı benim gibi ama iş işten geçmiş olacak. ne otelde kalmak isteyeceksiniz ne geri para iadesi alabileceksiniz. 4 gece için yer ayırtmıştım. 3 gece anca dayanabildik rezilliğine, pisliğine ve de yemeklerine. gidecek olanlara bir daha düşünmelerini tavsiye ediyorum…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here