Batı Karadeniz bölgesinde turizm alanında en detaylı tanıtımları yapalım arzusuyla Tatil Panosu sponsorluğu ile yazılarımıza devam ediyoruz. Karadeniz Ereğli Otelleri arasında yapılmaya başladığı ilk günden bu yana merakla beklenen Büyük Anadolu Ereğli Hotel 2011 ilk aylarında hizmet açıldılar. Konferans salonundan diğer bir çok aktivitesine kadar Ereğli Anadolu Oteli, Kdz. Ereğli’nin en büyük oteli konumuna yerleşti.

Fiyat bakımından Kdz. Ereğli’deki oteller sizi fazlasıyla şaşırtacaktır. Günümüze kadar her hangi bir rekabet içerisine girmemiş otellerde kaldığınız sadece “oda kahvaltı” fiyatının yarısına Akdeniz’de denize sıfır bir otelde ultra herşey dahil tatil yapabilirsiniz. Fakat buna rağmen Kdz. Ereğli’de oteller %80 doluluk oranı yaşarlar ve müşteri sıkıntısı çekmezler. İş dünyasına yönelik genel yapısı hala turizm anlamında bir tek taşın taş üstüne konulmadığı anlamına gelir, ta ki 2009’a kadar.

buyukanadolu

Yinede Kdz. Ereğli kendine özgü bir atmosferi vardır ve mutlaka görmeniz gereken yerlerden birisidir. Büyük Anadolu Ereğli Hotel tatil mantalitesini artırıp  2009 yılından günümüze kadar turizm alanındaki gelişmelere örneklerdir. Cehennem ağzı mağralarından tutun, Sevgi – Barış ve Dostluk festivaline kadar her kademesinde bölgesinin parlayan yıldızıdır. Aynı zamanda Kdz. Ereğli’de ki insanlar ticareti severler ve ticari zekaları da gelişmiş kişilerdir. Siz bu karmaşık yapıda ki Ereğli’de o Karadeniz’in en güzel sahilini gezerken güneşin, Erdemir’in bulutlarını ve denizin o içine çekilemiyecek kadar güzek kokan Karadeniz kokusunu hissedeceksinizdir.

Büyük Ereğli Anadolu Otel’inde kalmak istiyorsanız Kdz. Ereğli’nin en büyük otelinde kalmaya karar vermişsiniz demektir.  Güvenli bir şekilde rezervasyonlarınızı gerçekleştirmek için Tatil Panosu üzerinden rezervasyon işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Rezervasyon : Büyük Ereğli Anadolu Otel Rezervasyon

Karadeniz Ereğli’de Neşeli Günler.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments