Tatil.name.tr olarak genel yapımız gereği en uygun fiyatlara en iyi tatili geçirmenizi sağlayan otelleri burada tanıtmayı amaçlıyoruz. Bu anlamda bir çok oteli tanıtımını yapıp bu otellerle sizleri tanıştırdık. Her yıl yüzbinlerce kişiye yardımcı olmakta bizlere ayrı bir mutluluk vermektedir. Herşey dahil sisteminin mutlaka uygulayan otellere gitmenizi ve herşey dahil sistemini en verimli otelleri dikkatlice araştırmanızı tavsiye ettik. Son 3 yıldır otel incelemelerimizde bu olgunun üzerine kurulu olup “herşey dahil” sistemi olmayan otelleri incelemedik.

Tivoli Hotel, Tatil Panosu‘nun satış listesinde yer almaktadır. Tatilpanosu’nun güvenli rezervasyon sisteminide kullanarak güvenle otele rezervasyon yaparak tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz.

tivoli

Tivoli Hotel Genel Bakış

Otel sıcak genel yapısı ile ailelerin rahatlıkla tercih edebilecekleri oteller arasında yer alıyor. Her sene farklı otelleri gezerek yeni yerler keşfedip, farklı otellerde tatil yapmak isteyenler bu sene Tivoli Resort’u tercih ederek uygun fiyata güzel bir tatil geçirebilirler. Otel’de kapalı havuzda bulunup sadece yaz ayları için düşünmeyip yaz ayları dışındaki aylarda da otel tercih edilebilir.

Herşey dahil sistemini gece saat 23:00’a kadar uygulayıp o saate kadar tüm yiyecek ve içecekler ücretsiz. Alkollü içeceklerde durum ise bazı yerli içecekler ücretsiz olup yurtdışından gelen alkollü içecekler ücretlidir. Otelde genel olarak şunlar yer almaktadır; İnternet Erişimi, Konferans Salonu, Açık Restoran, Kapalı, Bar, Açık Havuz, Kapalı Havuz ,Disko Fitness Center, Hamam, Sauna, Çocuk Animasyon, Çocuk Kulübü, Çocuk Bakıcısı, Doktor, Kuaför, Alışveriş merkezi, Market, Bar, Masa tenisi, Tv odası, Oyun salonu, Full animasyon, Dart, Su kaydırağı, Masaj, Bilardo, Su sporları bulunur.

Tivoli Resort Hotel İletişim Bilgileri

Numarası : 0242 565 04 20 Numarası : 0242 565 04 23 Adresi : info@tivoliresorthotel.com : www.tivoliresorthotel.com

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments