Ucuz tatil yerleri tanıtımları ile başladığımız İnternet serüvenimize bazı değerli oteli inceleyerek devam ettik. 2010 yazına sizler için en uygun fiyatı veren ve bir çok özelliği ile avantalı bazı yerleri de yazalım istedik. Bodrum tatilciler için vazgeçişmez mekanlardan birisidir. Otel Vira Bodrum’un tam merkezine Barlar Sokağına koğuşlanmış yer olarak önemli artıları olan bir oteldir. Otelin geçmiş köklerinin güçlü olmasından dolayı ziyaretçileride oturmuş durumda.

otel-vira

Otel Vira Bodrum gecelerinden kopamayan ve sadece otele bağlı kalmak istemeyenler için özel olarak yapılmış aynı zamanda fiyat bakımından aşırı uygun olan otellerden birisidir. Bodrumun merkezinde olmasının yanı sıra oteldeki odaların hemen hemen hepsi denize bakar ve otel içerisinde de aile ortamı vardır.

Uzun sürelerdir otel işleten ortamları sayesinde Otel Vira tatilden istediğiniz her türlü arzunuzu yerine getirecektir.

Otel Vira Bilgileri

Toplam 15 oda
Yatak sayısı 50
Oda tipleri= 8 Adet: Double Room
7 Adet Triple Room
Konaklama Tipi: Oda / Kahvaltı

Konaklamaya karar verdiyseniz veya aklınızdaki soruları sormak istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasını arayabilirsiniz.

Tel: 0252 3131053
7/24: 0542 3464600

Eğer tamamen gitmeyede karar verdiyseniz otelin adreside şu şekildedir.

ADRES: OTEL VİRA
Cumhuriyet Caddesi
Taşlık Hamam Sokak No:9
BODRUM

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Aykut
Aykut
13 yıl önce

vaLLa daha 1 gün önce döndük oteL vira’dan .. Cana Yakın perSoneLi, Temiz ve kLimaLı odaLarı, Bodrum merkezde, pLaja çok yakın, bodrum kaLeSine 3 dkLık yürüyü$ meSafeSinde enfeS bir oteL oLarak kaLdı hafızamızda .. Tavsiye ediLir ..