Club Salima Otel Odaları 1 yatak odası (2 kişilik), 1 kanepe (extra yatak olarak kullanılabilir). Minibar, Split Klima, TV, Özel Kasa, Saç Kurutma Makinesi, Telefon (direk hat), WC/Duş, Balkon, Teras. 2 Yatak Odası (biri standart diğeri ranzalı) standart oda ile aynı özelliklere sahip.

Club Salima Otel SU SPORLARI
Akdenizin mavi bayrak ödüllü berrak sularında su sporlarından aldığınız keyif benzerlerinden çok daha farklı. Windsörf, Katamaran, Lazer, Parasailing, “Sun Fish”, Su kayağı, Banana, Ringo, Jet-Ski, Kano gibi su sporlarından ücerte karşılığı faydalanabilirsiniz. Dalış okulumuzda denizaltı dünyasına ilgi duyanlara ders verilmektedir.

PADI&CMAS DALGIÇLIK KURSLARI
Akdenizin mavi bayrak ödüllü berrak sularında su sporlarından aldığınız keyif benzerlerinden çok daha farklı.

PADI SCUBA DIVER
JUNIOR SCUBA DIVER
OPEN WATER DIVER
JUNIOR OPEN WATER DIVER
ADVENTURE DIVER
ADVANCED OPEN WATER DIVER
RESCUE DIVER
DIVEMASTER
MEDIC FIRST AID
SCUBA REVIEW
DISCOVERY.SCUBA DIVING
BUBBLEMAKER

Club Salima Otel ANA RESTORAN
Zengin yemek çeşitleri ile herkese hitap edebilen Club Salima mutfağı , cömert açık büfe ve damak zevkine olduğu kadar gözede hitap eden çeşitliliği ile hizmetinizde.

Club Salima Otel MUHTEŞEM GÖSTERİLER
1997 ve 1998 yıllarında Türkiye’nin en iyi animasyon ekibi ödülü, uluslararası profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan muhteşem gece showları ve aynı ekip tarafından günboyu sizlere sunulan farklı spor ve eğlence aktiviteleriyle Club Salima mükemmeliyetin ve farklılığın belirleyici olduğu bir spor ve eğlence cennetidir. Sizlere kalan sadece bunlardan birini seçmek.

Club Salima Otel İletişim

Club Salima Otel Bölge: Antalya, Kemer, Beldibi
Konum: Özel Plaj, Dağda, Bahçe İçinde, Antalya
Adres: BELDİBİ 2 MEVKİİ 07981 BELDİBİ KEMER/ANTALYA
Club Salima Otel Telefon Numarası: (242) 824 83 60
Fax: (242) 824 83 73

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments