Tatil otelleri dışarısına çıkaran şehir otelciliğinden de otelleri inceleyelim istedik. Elbette şehir otelciliği hakkında yazı yazılacaksa bu ilk olarak “İstanbul” olması gereklidir. Konu İstanbul olunca yine bir ilk “Nişantaşı” semtinden otel seçtik. Avrupa Yakası dizinin genel yapısındaki kalite Nişantaş’ından otel seçmemiz konusunda ki etkiside fazlaca olmuş durumda.

mimhotel

Oda Kahvaltı konseptinde hizmet veren otelin kişi başı konaklama fiyatı 100 TL civarındadır. Otel 7 toplantı salonundan ötürü konferans turizmi için nişantaşının en önemli mekanlarından biridir aynı zamanda. Müşteri hizmetleri alanında uzun zamandır gelen kaliteyle kendilerini bölgesinde ispatlamış durumdalar.

Tatil.name.tr olarak sizlere gecelik 60 TL üstü konaklama fiyatı veren yerleri çok fazla inceleme fırsatı vermedik fakat İstanbul otellerinde durum ekonomik bir konaklamaya pek fazla uygun değildir. Eğer gerçek bir otelde kalmak istiyorsanız fiyatlar kişi başı konaklama 100 TL gibi bir rakamdan başlıyor. İstanbul’un konferans yapılabilen nişantaşı mim hotel ‘de siz konaklama ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Adres : Ferah Sk. No: 20 Nişantaşı / İstanbul / Türkiye
Rezervasyon : Mim Hotel Rezervasyon
Tel : +90 212 231 28 07
Fax : +90 212 230 73 77

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments