Kurulduğumuz 1994 yılından bu güne kadar ilkemiz ; sıcak bir ortam , kusursuz servisi en uygun fiyatlara sunmak , hijyen ve temizliği en yüksek standartlarda uygulamak oldu. Geleneksel Türk konukseverliğini sergileyen , Çağdaş tesis işletmeciliğinin gereklerine inanmış, tecrübeli, yaptıkları işe ruhlarını katan ve hep “ konuk gözüyle” bakabilen bireylerden oluşan ekibimiz ; kaliteli ve çağdaş hizmet sunmaktadır.

ogulturk

Ankara’nın seçkin ve tarihi semtlerinden ULUS’ta faaliyet gösteren Otelimiz ; sektörel tecrübeleri ile yenilenen alt yapısı ile siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini hedefleyen hizmet anlayışına odaklanmıştır. Genelinde Ailelerin tercih ettiği otelimizde ; konuklarımızın hoşnutluğu ve her türlü güvenliği çalışmalarımızın temelini oluşturdu. Bir şehir ve iş dünyası oteli olarak , istikrarlı bir gelir , fiyat politikamızın temeli olmuştur. Otelimizin çevresinde ; Dünyaca ünlü alışveriş merkezleri , Resmi Kurum ve Kuruluşlar , Eski Türkiye Büyük Millet Meclisi , Ankara Kalesi , Hacı Bayram Camii , Tarihi ROMA Hamamı , Anadolu , Etnografya , Resim ve Heykel müzesi, 19 Mayıs Stadyumu , Atatürk Spor Sarayı, Atatürk Kültür Merkezi , Tiren İstasyonu ve Altınpark Fuar alanı bulunmaktadır. Ankara seyehatlerinizde sizleri konuk etmenin onurunu yaşayacağız.

Saygılarımızla
ANKARA OĞULTÜRK HOTEL
ANKARA’DA AİLENİZLE KALABİLECEĞİNİZ TEK ADRES

Adres Bilgileri

ANKARA OĞULTÜRK HOTEL
RÜZGARLI EŞDOST
SOK.NO : 6 06030
ULUS/ANKARA
TEL : 0312 309 29 00
FAX : 0312 311 83 21
WEB : www.ogulturk.com
E-MAİL :hotel@ogulturk.com

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Orhan DAĞDELEN
14 yıl önce

ANKARA DA AİLENİZ İLE KALABİLECEĞİNİZ VE EN GÜZEL HİZMETLERİ EN MAKUL FİYATLARA SUNAN BİR OTEL ANLAYIŞI SİZLERE HİZMET VERMENİN ONURUNU YAŞAYACAĞIZ.