Romantik bir tatil geçirmek istediğinizi biliyor ve ona göre fiyatlarıyla beraber en iyi “aşk” konseptine sahip otelleri listeleyelim istedim. Bir süredir Tatil sitemize neler ekleyebiliriz diye düşünürken romantik bir tatilin en romantiğini isteyenlerin “aşk oteli” aradığını düşündüm. Bu konuda Tatil.name.tr olarak maalesef ki hiç içerik girmedik. Şimdi tavsiyelere aşağıdaki kısımdan listeleyelim.

Adam Eve Hotel

adamevehotel

Gecelik konaklama ücreti olarak 200 – 300 TL gibi bir fiyat talep eden Adam Eve Hotel romantik tatil konseptinde tatil arayanlar için ilk tercih edilecek otellerden birisidir. Otel Adam ile Havva ismiyle zaten bizim konseptimiz “romantizm” demektedir. Bazı ruslara göre cennette Adam Eve Hotel olduğu söylenir.

Otel Bilgi ve Rezervasyon : http://www.adamevehotels.com/

Mardan Palace

mardanpalace

Türkiye’nin En iyi oteli ile karşı karşıyasınız. Antalya’ya yapılan yatırım ve açılışına gelen ünlülerle fazlaca gündeme gelen Mardan Palace yakın zamanda konsept değiştirerek “Tam Pansiyon Plus” konseptine geçiç yaptılar. Bu konsept değişikliği ile ve fiyatlarında ki devasal indirimle birden gündemimize geldi diyebilirim. Otel aşk arayanlar için kesinlikle en iyi otellerdendir. Antalya Kundu’da bulunan Mardan Palas’ı unutamıyacağınız bir tatil için tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde de fiyat olarak fazlaca uygun bir dönemdedir. Balayı için eğer otel arıyorsanız Mardan Palace sizin oteliniz olabilir.

Otel Bilgi ve Rezervasyon : http://www.mardanpalace.com

Le Chateau De Prestige Spa Hotel

le_chateau_de_prestige_spa___thalasso_delux_1__10_1

Kemer’de bulunan otel genel çiftler için en elverişli otellerdendir. Aşk otelleri konseptinde incelediğimiz oteller arasında en çok beğendiğimiz otellerden birisi olan De Prestige otelinde de tatil yapmayı düşünebilirsiniz.

Otel Bilgi ve Rezervasyon : http://www.prestigehotel.com.tr/

Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] zamanda açılan ve Aşk otelleri kısmında yer verdiğimiz Mardan Palace Otel Osmanlı kültürüne hayli değinmiş bir mimari […]

Viviane
Viviane
11 yıl önce

sanane on 21/01/2011 sevdiğim e7ocuk inna’ya hasta atahan dtlviii senin ie7in inna dinliyorum seni e7ok seviyorum atahannn e7ok yakınındayımmmmmmmmmmmmmmmmmm