Yazın hemen hemen ortalarında bir yerlerdeyiz. Fakat bu sene yazın bitiminin hemen ardına gelen Bayram Tatili ile bu yaz biraz uzun sürecek gibi gözüküyor. Zaten temmuzun ortasında hissettigimiz kış günlerini hemen herkes hatırlar. 1 hafta gün ışıgını görmedigimiz geçen haftalarda yazın uzun sürecegimi herkes tahmin etmiştir.

Biraz önce yazmış olduğumuz Yılbaşı Tatil konusu ile bayramlar konusuna değinmeye başladık. Önümüzde en yakın dini bayramlardan birisi olan Ramazan Bayramıdır. Şeker bayramı olarakta geçen bayram 2009 yılında ne zmaan olacak hangi günlere rastgelecek ve sizlere tavsilerimiz ne olacak konularına değinecegiz.

2009 Ramazan Bayramı Ne Zaman ?

Bayramın ilk günü 20 eylül pazar gününe rastgelmektedir.

19 Eylül 2009, CumartesiRamazan Bayramı (Yarım Gün Tatil)
20 Eylül-22 Eylül 2009, Pazar-SalıRamazan Bayramı

Yılbaşında sizler için tren yolculuguna çıkıp farklı bir yılbaşı geçirebilirsiniz demiştik. Ramazan bayramının özellikle dini bayramlarımızın anlam ve önemi ailemiz ile vakit geçirmek ve sevdigim, dostlarımız ve arkadaşlarımızla hasret gidermektir. Bayramlarda böyle manevi atmosfer bulunur.

Tatile gitmek isteyenler için ise “Mavi Yolculuk” turlarını tavsiye ediyoruz. Takip eden arkadaşların bildikleri gibi eylül ayında mavi yolculuklar %50 daha ucuz olup normalde gideceginiz tatilin yarı fiyatına gidebilirsiniz.

Müjde Eylül ayında Mavi Yolculuklar yarı fiyatına

Herşey dahil konsepti uygulanan bu yolculuklara 3 gece 4 günlük seferlere dahil olabilirsiniz. Cuma günü son iş gününden sonra yola çıkarak Cumartesi günü mavi yolculuk yapacagınız yere gelebilirsiniz. Cumartesi – Pazar ve Pazartesi katılacagınız bu tur salı günü sabah gün ışıgı ile biter. Bu şekilde bayramın son günü size kalmış olur.

Bu konu hakkında bilgi almak için Mavi Yolculuk bağlantısını takip edebilirsiniz.
Daha fazla bilgi için +90 539 862 63 05 numarasını arayabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments