yararlanmanız konusunda telkinlerde bulunuyoruz. Bu konuda da aynısını yapıp mutlaka erken rezervasyon indirimlerinden yararlanın. Şimdi otellerin web sayfalarında genelde kapı satış fiyatları olur ve ne tatil sigortası vardır ne de oteli beğenmediğinizde muhattap olabileceğiniz bir aracı kurum olur. Bir çok faydadan dolayı sizi çok iyi düşünen bir acenta ile tatilinize gitmeniz gerekir. Ucuz tatile gideceğiz diyerek kaliteyi bir köşeye atmakta tatilin temeline karşı hata olur.

Hangi Acentadan Rezervasyon Yapmalı?

Şimdi sizlere tavsiye otellerimizden birisini beğendi iseniz birinci olarak bizlerin sizler için seçmiş olduğu rezervasyon linkini kullanarak rezervasyonlarınızı yapmanızdır. Bu sizler için seçmiş olduğumuz tatil köyleri altında “Güvenli Online Rezervasyon Yap” bağlatısı ile mümkün olacaktır. Bu sizler için seçtiğimiz baglantının bir çok alanda artı yönlerinden dolayıdır. Örneğin merkezi Antalya’da olan X acentası ile Kuşadasın’da ki Y otele gittiğinizde operasyonel problemlerle karşılaşabilirsiniz. X acenası Antalya’dadır ve Kuşadasına uzaktır aynı zamanda operasyon merkezide muhtemelen Antalya’dadır. Y oteline giderken size kolay kolay X acentasını tavsiye etmeyiz. Aynı zamanda ucuz diye de tehlikeli bir acentadan rezervasyon yapmanızıda istemeyiz. Rezervasyon baglantılarının temelinde de sizin huzurunuz, sağlıklı tatil yapmanız ve cebinize uygun olması koşullarını ararız.

Elbette acentayı kendi seçiminizle yapmak isteyip bunu uygulamaya da çalışacaksınız. İşte bu durumda burada beğendiğiniz oteli arama motorlarına isim olarak girip aratınız. İlk 2 sayfada ki acentaların fiyatlarına bakarak en uygununu seçebilirsiniz. 3. sayfaya kadar gitmenizi tavsiye etmiyorum çünkü; güvenilirlik ve diğer hususlardan dolayı bu pek sağlıklı olmayacaktır. Fakat 1 – 2 Lira içinde o kadar parayı ve tatili tehlikeye atmanızı da istemeyiz.

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
ihbay
ihbay
12 yıl önce

beşeri ilişkiler + mükemmel sabır + konuya çözüm bulma + sorunu anında çözme = Fırsatları takipet.com…
Muhteşem yaklaşımı ile Sayın Asuman hanımı kutluyorum
inanılmaz tevazu, olumlu önerileri, samimiyeti ve sabrı ile emek verdiği hizmet sektörünün duayeni diyebilirim…
Kendisini asla fiili olarak tanımam, tesadüf olarak sitelerine girdim, online konuşma ile sadece bir bilgi paylaşımıyla soru sordum ve hakkı olan yukarıdaki olguları tüm samimiyetimle kendisine ithaf etme zorunluluğumu hissetim…
Sizi ve sitenizi kutluyorum Asuman hanım…