Künye

Tatil.name.tr 2008 yılında başlamış olduğu uygun fiyata tatil yerlerini ayarlama seyir 2009 yılında da tüm hevesi ile devam etmektedir. 1 yıldan fazladır çeşitli konularda birikim ve tatilci ortamı edinen Ucuz Tatil sitesi tatil.name.tr kendisinden hayli söz ettiriyor.

Bu 1 yıllık süreçte takipci bir kitle edindik. Güzel ve işi bilen bir yazar kadromuz mevcuttu bazı nedenlerden dolayı yazar kadromuzu ve yazar kadromuza ait içerikleri tamamen sunucularımızdan kaldırdık. Yeni bir oluşuma 2009 yazı ile girmiş bulunuyoruz.

Kurulum Amacı

Tatil.name.tr mantalite olarak insanlara zaman kazandırmak ve en uygun tatilin nerede oldugunu bulmanıza yardımcı olmak amaçıyla açıldı. Meslek gruplarına özel otelleri çeşitli kampanyaları, haber ve duyuruları ücretsiz sitemizden erişebileceksiniz.

Tatil.name.tr Alt Yapı Sistemi ve Grafik Çalışması

Makale ve bilgi vermek amaçlı açılan Ucuz Tatil sitesi hiç bir şekilde ticari menfaat güdmez. Birşey satmaz veya almaz. İçeriği tamamen ücretsiz olan Ucuz Tatil sitesi sadece reklamlar alır ve reklamlarında reklam olduğunu belli eder. Bu konuda bize yardımcı olabilmesi için WordPress alt yapısını kullanmayı seçtik. Kullandıgımız alt yapıya Marka Grup özel bir çalışma ile grafik ve görünümünü ayarladı.

Hedefimiz

Birinci grup sitelerinden birisi olarak konumuz bildiginiz gibi sizlere en uygun fiyatlarda tatil imkanı sunabilmektir. Kampanya yapan firmalar ve onun en güncel kampanya fiyatlarını yayımlamaya devam ediyoruz. Bu hizmetlere ne kadar çok kişi olaşır ve zaman kazançı sağlarsa biz kendimizi o kadar başarılı kılarız. Yeni oluşturulan yazar kadrosuda bu işi severek yapan gönüllü kişilerden oluşmaktadır.