Sitemiz çatı kuruluşu Türk SEM, “Topluma Hizmet” kapsamı içerisine alıp yürüttüğü Alanyatatil.net için bazı çalışmaları artırma sürecine girdi. Artık daha dolu bir Alanyatatil.net sitesi ile karşı karşıya kalacağız.

Türk SEM Hakkında

Türk Search Engine Marketing olarak çalışma hayatına devam eden ülkemizin başlıca dijital reklam ajanslarından birisidir. Ala sektörlerinde birisi olan turizm içinde önemli yatırımlar yapmaktadır. Türk SEM‘in servisleri ise Google SEO ve Google Ads başlıcalarıdır.

Alanya Tatil & Türk SEM

Türk SEM’in “Otel Reklam ve Pazarlama” çalışmaları her yıl olduğu gibi bu yılda oldukça önem teşkil ediyor. Her yıl turizm alanında aktif çalıştığı iş ortaklarını artıran Türk SEM, tüm dijital çözümleri ortakları için sunuyor. Yazarlık başvurusu ile ekibinde önemli yazarlar barındıran ajans sosyal sorumluluk alanında Alanya’nın aktif tanıtımı içinde bu yazarlarla iş birliği içerisinde.

Google Ads Otel kampanyası oluşturma kısmında da bahsedilen kurallara uygun kampanyalar oluşturmaktadır.

Türkiye SEO Hizmetleri Turksem.com ‘da!

Türkiye geneli SEO çalışmaları yapan Türk SEM bu konuda oldukça iddaalı çünkü; 2023 yılı itibariyle 22 yıllık bir deneyime sahip. Türk SEM’in başlıca çalışma alanları içerisinde Türkiye geneli olsa da asıl uzmanlık noktaları ise “Uluslararası SEO” çalışmalarının olduğu değinilebilir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments