Zor Dönemler

Ziyaretcilerimize uygun fiyatlara nerede tatil yapabilecekleri konusunda uzun araştırmalar ile bir çok makaleyi sitemizde yayınladık. Bir çok kişi sitemizde ki makalelerimiz sayesinde 2008 yılında en uygun fiyatlara tatillerini  yapmayı başardılar. Fakat son dönemlerde tatil sitemiz tatil.name.tr adresi bazı zor dönemlerden geçiyor. Özellikle arama motoru google’de aramalarda çıkmaması yüzünden siteye ekledigimiz makaleler çok fazla kişi tarafından okunmuyor. Durum böyle olunca bizimde sitemize makaleler yazasımız gelmiyor.

Google Editörlerine Yazacagım

Sorunun tam olarak ne oldugunu bilmiyorum fakat biraz sonra Google arama motorlarının Webmaster Tools kısmından sorunun ne oldugu hakkında bir kaç tane soru sorup yeniden degerlendirme isteginde bulunacagım. Arama motorlarından neden bu denli bir gerileme yaşadıgımızı bilmiyorum, aslında tam nedenini bilmiyorum ama aklımda bir kaç olası şeyler yatıyor.  Tüm tatil.name.tr ile alakalı tatil sitelerimiz aramalardan kayboldu. Evet tüm sitelerimiz kayboldu artık google ‘da hiç biri listelenmiyor.

Çok Üzülüyorum

Son bir yılımı vermiş oldugum tatil sitelerinin bu denli kayba ugraması beni çok yıprattı. Umudugumu kaybetmedim çalışmalarım ile Tatil sektöründe ki püf noktaları sizlere aktarmaya devam edecegim. Sizlerde size iyi davranmayan memnun olmadıgınız kurumlar hakkında ki şikayetlerinizi gene sitelerimizde tartışabilecek ve onlar hakkında yorumlarınızı yazabileceksiniz.

Makalelerimizin Çogu Silindi

Düşme nedeni olacagını düşündügümüz tüm makalalerimizi silmek zorunda kaldım. Sanırım sizlerin yorumlarınız bazı büyük kurumları rahatsız etmiş olmalı ki Google bize böyle bir gerilemeyi uygun gördü.

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
atoryCottvame
atoryCottvame
15 yıl önce

Hi!
My name is Jessika!