2009 yazıyla beraber makale serimize yeniden başlıyoruz. Uygun tatil fiyatlarını nasıl bulabileceginizi anlattığımız makalelerimizi bazı nedenlerden dolayı kaldırmıştık. Şimdi yeni bir seri ile en uygun fiyat veren otelleri listeleyecegiz. Bu makalemizin konusuda 2009 yılı fiyatları belli olan tatil köyleri arasında en uygun fiyat verenlerdir.

Belirledigimiz tatil köylerini sizlere aktarırken fiyatlarının 60 TL altı olmasına dikkat ettik. Şimdi sizler için seçmiş olduğumuz tatil köylerine göz atalım.

Club Beach Park Hotel – Tavsiye

Kemer merkezde bulunan dizaynına hayran kalacağını bu otel şok bir fiyatla 32,5 TL‘den başlayan fiyatlarla misafirlerini kabul ediyor. Kemer taraflarında tatil yapmayı düşünüyorsanız bu oteli mutlaka düşünmelisiniz.
Rez- Bilgi : http://www.tatilpanosu.com/otel/antalya_kemer_kemer_club_beach_park_hotel.aspx

Sea Point Hotel

Araştırmalarımızda ilk yayımlayacağımız otel Sea Point Hotel’dir. Otelin 2009 yılı fiyatı 49 TL olarak belirlenmiş. Kendi tatil köylerini 50 TL altına çeken otel tercih edilebilir.
Rez- Bilgi : http://www.google.com.tr/search?hl=tr&biw=1366&bih=624&q=sea+point+hotel

Club Hotel Solara

52 standart otel odası, 36 bungolow köyü ile misafirlerine 49 TL fiyatlarla hizmet veriyorlar. Kuşadasında bulunan tatil köyü tercih edilebilir.
Rez- Bilgi : http://www.clubhotelsolara.com/

Okaliptus Tatil Köyü

Didim’de bulunan tatil köyü 42 TL ile 2009 yılında misafirlerine merhaba demiş. Herşey dahil sistemini uygulayan bu tatil köyüde tercih edilebilir.
Rez- Bilgi : http://www.okaliptus.com.tr/

Mavi Tatil Köyü

Bodrum’un en güzel yerlerinden birine yerleşen Mavi Tatil Köyü 60 TL‘den başlayan fiyatlarıyle civarında en uygun fiyatı verenlerden. Bodrum’da tatil köyü arayanlar için tercih edilebilir.
Rez- Bilgi : http://www.tatilpanosu.com/otel/mugla_milas_bodrum_mavi_tatil_koyu.aspx

Otel Marla

Bir başka Didim’de bulunan otellerden birisi. 44 TL fiyatı ile 2009 yılına giren Otel Marla konsept olarak kendilerine tam pansiyonu seçmişler. Bu otelde tercih edilebilir otellerden birisidir.
Rez- Bilgi : http://www.otelmarla.com/

Subscribe
Bildir
guest

3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
PaLawa
PaLawa
11 yıl önce

My family and I sttraed a new janitorial company and we have a meeting with a potential client later this week, but I do not know what to bring with me. I want to wait until after the meeting to draft a proposal so I can include specifics and details relating to the their business and exact needs. Obviously I would need to bring business cards and such, and a notebook to jot down notes. Is there any other material I should bring that might be useful? I have never done this before so I am kind of clueless.

şanlı ağırbaş
şanlı ağırbaş
14 yıl önce

çok güzel,mükemmel

şanlı ağırbaş
şanlı ağırbaş
15 yıl önce

tatil sitesi çok güzel