Bungalow köyü sözlük anlamı olarak para kazanmayı amaçlamayan tatil köyü anlamına gelir. Bungalow köyünde tatil köylerinde garason gibi şeylere rastlamazsınız 3-5 TL bir fiyata karnınızı doyurabilirsiniz. Televizyon gibi gereksiz aletlerde yoktur. Tamamen doga ile sen varsındır sahilin hemen yanında kücük bir tahta kulübede esrarengiz ve çok uygun fiyatlara tatil. Degişik bir tecrübe veya bir mecera hemen hemen hepsi Bungalow tam size göre ve verecegimiz adreste hepsi var.

Aşagıdaki flashta az olan bugalow köylerinin temsilcilerinden birisi var. Flashta bu köyü inceleyip gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Bungalow hakkında biraz önce kısa bir şekilde özetlemede bulunduk. Sizler Bungalow tatil yapmak istiyorsanız sizlere bungalow tatil köyleri hakkında bir kaç link vereceğiz. Bu linkler aracılığı ile tatillerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Sizlere yer olarak tavsiyemizde birinci dereceden Olimpos taraflarıdır.

Bazı Seçme Bungalow Yerleri

http://www.ozgebungalow.com
http://www.kasolympos.com
http://www.bungalowkoyu.com
http://www.zeusotel.com
http://www.daycopansiyon.com
http://www.carpediembungalow.com

Bungalow hakkında bu yazı ve derleme tamamen Alanyatatil.net ‘e aittir. Lütfen kullandığınız materyallerde kaynak olarak gösteriniz.

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
hüseyin
hüseyin
13 yıl önce

tatile çıkmayı severim