Tatil dünyasında sizler için rezervasyon yapan ve bilgi deposu siteleri de burada paylaşacagız. Erken rezervasyon dönemlerinde hangi otel en uygun fiyatı hangi acentada veriyor ise o acentaya buradan ulaşabileceksiniz. Tatil Sepeti sitesi Tatil dünyasında en çok isim yapan sitelerden bir tanesi. Şişli de çok şık bir bürosu bulunan acentanın müşteri hizmetleride çok kaliteli.

Tatil Speti sitesine giriş yapmak isterseniz burayı tıklayıp siteye giriş yapınız. Devamlı büyüyen acentanın en önemli özelligide anlaşmalı otellerinin diger acentalara göre daha çok otel olmasıdır.

Tatil Sepeti ve Facebook Grubu

Yukarıda kısaca bahsettiğimiz acenta hakkında bu kez facebook grubu üzerine bir kaç birşey söyleyelim. İnternet üzerinde seyir halinde giderken “tatilsepeti.com” ‘a ait Facebook grubu ile karşılaştım. Gruba girip kısa bir inceleme ile fotoğraf seyrim başlamış oldu.

Onlarca turizm acentasına gitmiştim fakat Tatilsepeti Call Center’ından bilgi işlemine hayli farklı bir yapıya sahipti. Online rezervazyon temelli olduğunu anlamak için acentanın iç düzenini görmek aslında fazlasıyla yeterliydi. Elbette kapı müşterileri içinde müşteri temsilcileri bulunuyordu fakat o kadar çok fotoğrafa bakmak için elbette vaktim yoktu. Tatilsepeti içerisinde sanırım 40 civarı call centerda görevli arkadaş vardı bu rakamla birlikte tahminen kendi kadrolarıda 90 kişiden oluşuyordu.

Tatilsepeti Fotoğrafları : – Tatilsepeti’ni Fotoğraflarla Seyredin

Tatil Sepeti ve Konumuz Ucuz Tatil Fiyatları

Şimdi konumuza gelecek olursak ucuz tatil konusunda ki yönlendirmelerimizin temel unsuru olan fiyatlandırma konusunda acentaların fiyat politikaları hakkında bilgiler aktaracağımızı geçmiş makalelerimizde belirtmiştik. Tatil Sepeti web sayfası olarak başladıkları online rezervasyon serüvenlerine günümüzde de yoğun derecede devam ediyorlar. Kendi operasyonu olmadığı için fiyatlandırma bakımından başka kurumlara bağlı olan acenta çok yüksek indirimler sizler sunmazlar. Fakat İnternet üzerinden online rezervasyon yapacaksanız iş bilen ve seven bir kaç gruptan birisi diyebiliriz. Bunun önemli bir avantajı vardır ve bu konu mutlaka araştırmalarınızda aklınızda bulundurunuz.

Telefonda Rezervasyon için : 0212 444 44 20

Fiyat konusunda diğer acentalarla rekabet içerisinde olmaları gerektiğini çok iyi bilen Tatil Sepeti, bazı otellerde dönem dönem piyasa altında fiy at çekebilmekteler. Hangi otelde tatil yapacağınıza karar verdiyseniz birde Tatil Sepeti fiyatlarına bakmanızı tavsiye ederim.

İnternet yolculuğunuzda kolay gelsin, neşeli araştırmalar.

Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Tatil Sepeti
Tatil Sepeti
13 yıl önce

Gerçekten çok harika, 2 de ödülü varmış tatil sepeti nin