Keyf Turizm ve Psidya Turizm markaları altında yayın yapan Master Tatil online tatil yapabilme imkanı sağlamaktadır. Ucuz tatil köyleri ve yerleri konusunda içerik sağlayıcısı olan Tatil.name.tr sitemizde Master Tatil konusunda bazı artılarından dolayı sizleri bilgilendirmek için makale yazmak istedik. Master Tatil otel sektöründe de varlık çalışmasına yoğun olarak varlık çalışması yapmaya çalışan ve kesin oda anlaşması ile fiyatlarını müşterileri için en uygun seviyede tutmaya çalışan tur operatörüdür.

Master Tatil Hakkında Bilgi

Master Tatil güçlü bir kadroya sahip turizmde daha çok kitleye ulaşmaya gayret ediyor. Bir tek şikayete tahammülü olmayan firmanın merkez ofiside Caddebostan’da Barlar Sokağında yer alıyor.  Müşterilerini bir çay sohbeti içinde devamlı bekler yapıya sahipler.

Master Tatil ve Konumuz Ucuz Tatil

Master Tatil grup olarak otel işleri ile ilgilendiklerinden dolayı bazı otellerin tek satış yetkilileri. Aynı zamanda kendi bünyelerinde bazı Bungalow tarzı otel işletmeleride mevcut. Ucuz ve uygun fiyata tatil yapmak istiyorsanız Master Tatil’e ait web sayfalarından kısa bir inceleme geçirebilirsiniz. Kesin oda anlaşmasına giren otelde bazı otellerin fiyatları ortalamanın çok aşağısında seyreder. O yüzden hangi otele gideceğinize yardımcı siteler aracılığı ile karar verdiyseniz mutlaka Master Tatil web sayfasından fiyatlarına bakınız. Master tatil Keyf Turizm güvencesinide duruma eklemeyi unutmayın.

Master Tatil Telefon Numaraları ve İletişim

Adres : Bağdat Cad.İskele Yolu sk.No:17 D:102 Caddebostan Kadıköy
Telefon Numarası : 0216 363 84 84

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
murat
murat
12 yıl önce

sevgili master tatil yöneticileri sayenızde kabus dolu bır tatıl gecırdım ustune bırde benden standart oda parası tahsıl etmenıze ragmen ekonomık odada konaklatıldım ve bu onayı verenınde sız oldugunuzu ogrendım.su an aramalarıma cevap vermıyorsunuz nasıl bır anlayısa sahıpsınız cok merak edıyorum?