Turizm acentalarıyla alakalı inceleme yazılarına Tatil Panosu incelemesi ile devam edelim istedik. Uzun zaman sonra web ortamına tekrar giriş yapan Tatil Panosu web sayfası ismide tatilpanosu.com olarak devam ediyor. Şirket yeride İstanbul / Beşiktaş ‘ta bulunan acenta online rezervasyonda tatilcilerin işini kolaylaştırma arzusu içerisindedir. Bunun için önemli bir kaynak ayıran acenta yüksek derecede çalışma içerisine girmiş ve kullanıcı dostu bir sistem geliştirmiştir.

Tatil Panosu Müşteri Hizmetleri

Bu konuda belirtilmesi gereken bir çok husus vardır. Tatil Panosu araştırmalarım sonucunda TÜRSAB 6595 nolu belge ile acenta işletmeliğine devam ediyor. Yaptıkları iştede 3 derece kalite binme durumu söz konusudur. Kendi operasyonları da bulunan acentanın 2010 yılını yatırımlar yılı olarak geçirdikleri belli. Müşteri hizmetlerinin önemli biriki ile Tatil Panosu’nu aktif tutan grubun 30 yıllık tecrübeleri acentanın kalitesini artırıyor. Tatilpanosu için karşınıza gelecek her türlü durumda sadece siz haklısınızdır. Siz haksız olsanızda Tatilpanosu yetkin kadrosu sayesinde sizi tamamen haklı kılmayı başarabilecektir.

Tatil Panosu Web Sayfasıda Size Yardımcı Olacak Bazı Linkler

Ekonomik Oteller : http://www.tatilpanosu.com/ekonomik_oteller.html
Şehir Otelleri : http://www.tatilpanosu.com/sehir_otelleri.html
Ayvalık Otelleri : http://www.tatilpanosu.com/ilce-224-ayvalik-otelleri.html

Tatil Panosu web sayfası tatilpanosu.com araçılığıyla online rezervasyon imkanıda sağlamaktadır. Beğendiğiniz otellerin özelliklerine site üzerinden bakabilirken aynı zamanda otel yorumlarınızıda dile getirebilirsiniz. Bu konuda da site tüm verisini sizlere ücretsiz açacaktır.

Adres : Sinanpaşa Mah. Hasfırın Cad. Vidin İş Mrk. No-3 K-3 D-34 PK 34354 Beşiktaş / İstanbul
Telefon : 0212 261 0 261
Mail : info@tatilpanosu.com

Subscribe
Bildir
guest

3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] vermişsiniz demektir.  Güvenli bir şekilde rezervasyonlarınızı gerçekleştirmek için Tatil Panosu üzerinden rezervasyon işleminizi […]

trackback

[…] vermişsiniz demektir.  Güvenli bir şekilde rezervasyonlarınızı gerçekleştirmek içinde Tatil Panosu‘na otel ile yapılacak anlaşmalar sonucunda sizlerle […]

trackback

[…] Hotel, Tatil Panosu‘nun satış listesinde yer almaktadır. Tatilpanosu’nun güvenli rezervasyon […]