Justiniano Club Park Conti Konum Bilgileri: Tesis Alanya-Alara turizm merkezi mevkisindedir.Antalya havaalanına 90 km,Alanya şehir merkezine 35 km uzaklıkta yer almaktadır.Denize sıfır konumdadır.

Justiniano Club Park Conti Otel Özellikleri: Tesiste; 1 adet klimalı ana restaurant, 4 adet a la carte restaurant, diyet büfesi, vejeteryan büfesi, 2 adet açık yüzme havuzu, 1 adet çocuk havuzu, 2 adet kaydırak, 1 adet kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı,sauna,fitness center, masaj, çamaşırhane, doktor,butik. kuyumcu, kuaför, mini market, deri mağazası, rent a car, full animasyon, toplantı salonu,miniclub, oyun alanı,mini hayvanat bahçesi ve su sporları bulunmaktadır. 2adet açık yüzme havuzu,1 adet çocuk yüzme havuzu,2 adet kaydırak,1 adet kapalı yüzme havuzu ve kum özellikteki plaj tesiste mevcuttur.

Justiniano Club Park Conti Oda Özellikleri: Tesis 501 odalıdır. Odalarında; merkezi klima, tv, telefon, minibar, fön makinesi, kasa, balkon, duş, bulunmaktadır.

Justiniano Club Park Conti Aktiviteler: Sauna, Türk hamamı, masaj, kuaför, tenis, langırt, sörf, kano, deniz bisikleti, dalış okulu, motorlu su sporları, dart, bilardo, parasailig, fitness center ve gece ve gündüz animasyon gösterileri misafirlere sunulmaktadır.

Kendilerine Ait Hakkımızda Yazısı

Torosların heybetinden güç alan, güneşe ilham verecek ihtişamıyla kurulu hayatları aydınlatan ve kuzeyden güneye, doğudan batıya aşk ile yoğrulmuş dillere destan bir yaşam imparatorluğudur anlatılan… Çok eskilerde gökteki meleklere yakın, yeryüzündeki şeytana uzak dağlar tepesinde; en mutlau yaşam anlarıyla sarmalanan bir imparatorluk yükselirmiş. Zamanın hızla akıp gittiği, fakat insanların her geçen gün daha da güzelleştiği sihirli bir yan saklıymış bu imparatorlukta. Halkı hiç yaşlanmaz hep genç kalarak neşe içinde yaşarmış bu diyarda. Hüzünse hiç görülmezmiş. Mutluluk ağaçlarının kök saldığı yemyeşil bahçeleri, sınırsız ufka açılan pencerelerin aydınlattığı kocaman odaları, aklın, mantığın, sağduyunun ve hoşgörünün eksik olmadığı yönetim anlayışı hüküm sürermiş burada.

    Her sabah Akdeniz’in turkuaz sularıyla selamlaşılır, gündüzleri gök mavisi ile buluşulur, geceleri ise ayışığı örtermiş yaşamların üzerini. Kuzey yıldızının yön verdiği hayatlar toplamının adına da JUSTINIANO İMPARATORLUĞU denirmiş.

    Talih bütün ihtişamıyla gülermiş Justinianopolis halkının yüzüne. “Bir sihri var bu imparatorluğun ama nedir acaba?” gibi meraklı soruşların söylentisi civar diyarlarda dolaşır, nam-ı diğer sihirli imparatorluk tüm dünyanın keskin bakışları altında daha da gizemli bir hale bürünürmüş. Öyle merak konusu olurmuş ki, dayanamayıp koşup gelenler bile görülmüş. Her kim gelirse gelsin gözleri kamaşmış, inanamamış tüm bu olup bitenler karşısında. Zaten bir gelen birdaha ayrılmak istemezmiş laf aramızda. Çünkü hem en bereketli yiyeceklerin ve kuş sütünün bile eksik olmadığı sofralarda ağırlanırlar, hemde insanca bir hoşgörünün esirgenmediği misafirperverlikle hep güleç yüzlerle selamlanırlarmış. Justinianopolis topraklarında olmanın ayrıcalığını hissederlermiş anlayacağınız. Fakaat… Tek bir mücadelesi olurmuş bu misafirlerin: “O ünlü şaraptan bir yudum içebilmek(?). Ancak kimseye nasip olmazmış bunu başarmak. Zira bu şarabı içen sadece iki kişiymiş yeryüzünde! Onlarda imparatorluğun kurucusu Justiniano ve Teodora… Aynı zamanda birbirlerinin gönüllerini çelen ve aşk adına yeminler eden böylesine güzel, gizemli bir coğrafyada büyük aşkında temsilcileriymiş onlar. Aşklarının yüceliği ile imparatorluğun üzerinden meraklı bakışların sıyrılmasını, sırrın çözülmesini sağlayanlarda onlarmış meğer. Çünkü bu imparatorluk Justiniano ve Teodora’nın birbirlerine duyduğu sevginin eseriymiş… Aşklarına yemin ederken sessizce içtikleri O ünlü şarap’ta; Torosların zirvesinde yeşeren asma bahçelerinin kristal üzümleri ile gerçekleştirilen bağbozumunun ürünü.

    Her ikisini daha ilk yudumdan ölümsüzlüğe adım attıran ve bunu farkettikleri anda güneşi kıskandıracak JUSTINIANO İMPARATORLUĞU’NUN temellerini attıranda o şarapmış. İşte imparatorluğun bütün sihri bu şarapta saklıymış. Pek tabii ki Justinianopolis’te varolan güzelliklerin, bereketin, erdemin, hoşgörünün, aklın işleyiş düzeninin yüzyıllar boyu sürmesinin ve devralınan bu mirastan hareket ederek yapılanan JUSTINIANO OTELLERİ’nin kuruluşunun sırrı da!

    Teodora ve Justinian’ın ölümsüz kılınmasının tek nedeniyse; imparatorluk varolduğu sürece geçmiş zamanlardan gelen güzellikleri bugüne taşıma misyonunu üstlenmeleriymiş. Çünkü elleri ellerine kenetlerken şöyle derlermiş her zaman; “İmparatorluğumuzu kurduğumuz andan itibaren kızıl tanyerinin ağarmasıyla başladık güne. Daha da yücelmek isteğinin gücünü hissettiğimiz yüreklerimizi bir kaplan kadar güçlü inşa ettik; aklımızı *Apollon’dan ödünç aldık sonsuzca; ve hiç ihanet etmedik O’na…” * Güneş Tanrısı, aynı zamanda aklın ve onun yönetimindeki insan davranışlarının simgesi.

Justiniano Club Park Conti

Hiç hazcı bir yaşam kurgusunun içinde yer aldınızmı ?
Gündüzleri, Akdenizli güneşin o en içten gülümseyişlerini savurduğu sımsıcak bir mekandasınız. Geceleri ise Justinianopolis şehrinin büyülü havasını yansıtan gümüş rengi bir plajın eşlik ettiği derin maviliğin kıyısında… Kendinizi unutacak hatta yaşamın anlamını sadece mutlulukta ve hazda bulan dünya görünüşüne bürünecek kadar.

Okurcalar – Alanya – ANTALYA / TURKIYE Tel : +90 242 527 45 32 Fax : +90 242 527 45 36

Justiniano Fuga Bodrum

Hiç kaçış planı hazırladınızmı?
Herşeyden kaçıp yola çıkarsanız eğe; Ege mavisi ve Akdeniz yeşiliyle bezenmiş, beyazlara bürünmüş bir kentin yükseldiğini görürsünüz önce… Ardından sıcak güneşin aydınlığı vurur yüzünüze.

Asarlık Mevkii – Bodrum – Mugla / TURKIYE Tel : +90 252 317 23 60 Fax : +90 252 317 23 63

Justiniano Hotel Gürkent

Hiç yaşayan bir kentin kalbine konuk oldunuz mu?
Gündelik hayatın tam içerisinde olmak, yaşayan bir şehrin tam kalbine ulaşmakla özdeşleştirilir. Ankara Esenboğa Havaalanı’na 28 km. mesafede yer alan Justiniano Hotel Gürkent de sizi Justiniano Hotellerinin Akdenizli dünyasından sıyırıp bambaşka bir kente konuk eder.

Sıhhıye – Ankara / TURKIYE Tel : +90 312 435 50 50 Fax : +90 312 434 46 57

Justiniano Club Alanya

Hiç ölümsüzlük şarabından tattınızmı?
Justinianopolis topraklarından yükselen yüzyıl imparatorluğundasınız. Antalya Havaalanı’na 90 km. mesafede; yaşamı yeniden yaşamaya başlamak amcıyla kurgulanmış bir mekanında tam ortasındasınız.

Okurcalar- Alanya- ANTALYA/ TURKIYE Tel : +90 242 527 48 00 Fax : +90 242 527 48 79

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments