Yurtiçi tatillerinde yapacağınız tatiller için en uygun fiyat için çeşitli tavsiyeleri sizlerle paylaşıyoruz. Yurtiçi ve Yurtdışı tatillerinizde en uygun fiyatı bulabilmeniz için çeşitli fiyat merkezli “otel arama motorları” bulunmaktadır. Bunlar arasında yurtiçi piyasasında da fazlaca bilinen Trivago’yu nasıl kullanacağınıza değinelim istedim.

Oteller İçin Fiyat Listesi

İlk olarak otelinizi belirlediyseniz Trivago’da bu otel için çeşitli turizm acentalarının fiyatlarını görebiliyorsunuz. Bu şekilde en uygun fiyatı bulmanızda kolay olacaktır. Yurtiçi turizm acentalarından çok fazla anlaşmalı olduğu acenta maalesefki bulunmuyor. Fakat Trivago yurtdışındaki bir çok acenta ile anlaşması var ve bu acentaların fiyatlarını ilgili otelin tanıtım sayfası içerisinde paylaşıyor.

Bölgeler İçin Aramalar

Önceliğin fiyat olması tatil bölgelerinde fiyatlara göre otelleri listeleme şansıda ediniyorsunuz. Örneğin “Side” bölgesinde en uygun fiyat veren otellerin en uygun acentadan fiyatlarına ulaşma şansınız var. Daha uygun fiyat arayanlar için Trivago’yu unutmamanızı tavsiye ederim.

Site Giriş : www.trivago.com.tr

Subscribe
Bildir
guest

5 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] fiyatlarını karşılaştıran “Trivago” tarzı fiyat karşılaştırma siteleride bulunuyor. Bu siteler üzerinden beğendiğiniz […]

trackback

[…] fiyatlarını karşılaştıran “Trivago” tarzı fiyat karşılaştırma siteleride bulunuyor. Bu siteler üzerinden beğendiğiniz […]

Nathaly
Nathaly
12 yıl önce

GeenHatPirate dit :Bien que je voyage rrmaeent, c’est le genre d’application que je vais downloader juste pour l’essaye9. Peut-eatre vais-je voyage9 plus osuvent pour le meame budget grace a sa ! Qui sais . ?

Alanya Gezgini
Yönetici
12 yıl önce

Trivago aracı bir sitedir, Trivago üzerinden rezervasypn yapılamıyor. Size beğendiğiniz otelin onlarca acentada ki fiyatlarını sunar.

derya öztürk
derya öztürk
12 yıl önce

selamlar, trivago ile nasıl rezervasyon yapabilirim? telefon numaraları nedir?? yardımcı olursanız sevinirim…