Türkiye’nin saygın tur operatörlerinden birisidir. Yıllardır bu işi yapmanın vermiş olduğu müşteri memnuniyet oranında çok güzel konumda. Misafirlerine verdikleri fiyat bakımından incelenebilir seviyededir.

Jolly Tur  Adresi : Cumhuriyet Caddesi No: 181-A Harbiye-İstanbul

Jolly Tur Telefon Numarası : 0212 296 50 40

Çağrı Merkezi : 444 0 644

Jolly Tur  Fax Numarası : 0212 296 06 51

Web : www.jollytur.com

E-posta : info@jollytur.com

Subscribe
Bildir
guest

4 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
filiz
filiz
9 yıl önce

başta jolly tur çalışanlarına ve bizi otelde güler yüzüyle karşılayan uğur gecekuşa çok teşekkür ederiz….ilgi ve alakasıyla her sorumuza cevap vermesiyle çok iyi bir arkadaş….ayrıca pigale çalışanlarınada teşekkürler….bir dahaki tatilde yine beraber olmak dileğiyle…..

öznur
öznur
10 yıl önce

erken rezervasyon yaparak yaz tatilimizi ayarlamak üzere gaziantep jolly tur gittik fakat başta yusuf akkaya isimli kendini satış elemanı sanan kişi tarafından çok kaba,hoşgörüsüz bir tavırla karşılaştık bu kişinin kaba ve aşağılayını tavırları yüzünden jolly turdan tatil almayarak başka bir tatil şirketinden aldım bu tür elemanları bünyesinde bulundurmaması gerektiğine inanıyorum

esengül
esengül
13 yıl önce

sizin reklamlarınız internet sayfalarına yapışıyor açılması gereken yerleri açamıyorum sizin reklamınızı da mubarek gün jolly tur reklamlarından bahsediyorum

ahmet arif akın
ahmet arif akın
13 yıl önce

11/20 haziran ege akdeniz kültür turuna katıldık,iyiki katılmışız bu yerlerin çoğunu görmüştüm ama öyle zannediyormuşum.kaptanımız ibrahim güvencesinde rehberimiz Özlem hanımın liderliği ve anlatımında ve rehber yardımcımız güzel,güleç ve hizmet aşkıyla dolu ikinci kızımn YUKE sen hiç yorulmazmısın hiç uyumazmısın.Diğer aracın rehberi sevgili Barışla buluştuğumuz her güzel anı ve Fethiyedeki Zeybekini asla ve asla unutamıyacağız.güzellikler yazmakla bitmez,çirkinlikler ise Kuşadası Esat otel lütfen bu oteli turunuzdan çıkarın.