Yurtiçi Turları

Turlar konusunda uygun fiyat veren yerlerle ilgili bilgiler paylaşırken aynı zamanda bir turun uygun fiyat olduğunu nasıl anlıyabileceğimizede değineceğimiz detaylı bir konu olacaktır. Bu kısımda katılabileceğiniz turları tüm yanlarıyla anlatıp  bu turlara rezervasyon gerçekleştirebileceksiniz. Bu konuya turların tanıtımlarının alt taraflarında ki “Online Rezervasyon” kısımlı yere tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Sitemiz Üzerinden Katılım Gerçekleştirebileceğiniz Turlar

  • Ege Akdeniz Turu
  • Likya Turu
  • Akdeniz Turu
  • Karadeniz Turu
  • Kuzey Ege Turu
  • Güney Ege Turu

Düzenlenen Turlar A-6595 Türsab belge nolu BKM Turizm tarafından gerçekleştirilmektedir. Merkez ofis İstanbul / Beşiktaş‘ta bulunmaktadır. Yurtiçi Turları konusunda 20 yıllık tecrübeli bir grup tarafından gönülden gelerek ilk günki gibi büyük bir ilgiyle gerçekleştirilmektedir.

Akdeniz Turu                    Güney Ege Turu                 Karadeniz Turu

Karya Turu                      Kuzey Ege Turu                   Likya Turu

Yukarıdaki düzenlenen turlara katılım gerçekleştirebileceğiniz gibi bu turlar konusunda ki detaylı bilgilerede ulaşabileceksiniz. Tanıtımların gerçekleştirildiği sayfada aynı zamanda daha önce bu turlara katılanların görüşleri yer almaktadır ve sizlerde bu kısımda kendi düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Kendi düzenlediğimiz turlar sizler için herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek en iyi turu size sunmayı amaç edinmektedir. Bu turlar arasında Likya Turu ve Ege Turlarını şiddetle tavsiye ederim. Turlar paket tatil olarak geçmesinden dolayı otel ve diğer masraflarınız mnimize edilmiş durumdadır.

Turlar konusunda bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.