Setur  tarafından yapılan bir mavi yolculuk türü olan tekne turu genel özellikleri şu şekildedir. Bu Mavi Yolculuk gezisini begendi iseniz site altında ki setur linkine tıklayıp iletişim bilgilerini alabilirsiniz.

Tur hakkında genel bilgiler

+ Kahvaltı: 7 adet
+ Öğle Yemeği : 6 adet
+ Akşam Yemeği : 7 & adet

+ YATTA 1 HAFTA TAM PANSİYON KONAKLAMA (HOŞ GELDİNİZ KOKTEYLİ, KAHVALTI-ÖĞLEN YEMEĞİ-AKŞAM YEMEĞİ VE GÜNLÜK AKŞAMÜSTÜ ÇAY-PASTA SERVİSİ)
+ GÜVERTEDEKİ EKİPMANLARIN KULLANIMI
+ MÜRETTEBATIN HİZMETLERİ
+ DEMİR ATMA GİDERLERİ
+ SU KULLANMA
+ YAT SİGORTASI
+ LİMAN VERGİLERİ
+ MAZOT

Hepsi ücrete dahildir.

Tur Programı

1. Gün

SAAT 15:00 TEKNEYE GİRİŞ, TUR HAKKINDA KISA BİR İNFO. AKŞAM YEMEĞİ VE GECELEME FETHİYE LİMANI’ NDA

2. Gün

SABAH KAHVALTISINDAN SONRA ESKİ BİR BİZANS VE DAHA SONRA OSMANLI TERSANESİNİN BULUNDUĞU TERSANE ADASINA HAREKET. YÜZME VE ÖĞLE YEMEĞİ MOLASI. ÖĞLEDEN SONRA AĞ LİMANINA HAREKET AKŞAM YEMEĞİ VE GECELEME AĞ LİMANI� NDA.

3. Gün

SABAH ERKEN SAATLERDE TEKRAR HAREKET EKİNCİK KÖRFEZİNDE SEMİZCE KOYUNDA KAHVALTI.BURADA İSTEYENLER DALYAN ÇAYINDA BALIKÇI TEKNELERİYLE KEŞİF GEZİSİ YAPABİLİRLER.AKŞAM YEMEĞİ VE GECELEME BURADA.

4. Gün

KAHVALTIDAN SONRA HAREKET. TURUNÇBÜKÜ YADA CENNET ADASINDA YEMEK VE YÜZME MOLASI. ARDINDAN MARMARİS� E GİRİŞ VE GECELEME.

5. Gün

KAHVALTIDAN SONRA MARMARİS LİMANINDAN ÇIKIŞ. KUMLUBÜK KOYUNDA YÜZME MOLASI. EKİNCİK KÖRFEZİNDE AKŞAM YEMEĞİ VE GECELEME

6. Gün

SABAH ERKEN HAREKET. KUYRUK BURNUNDA KAHVALTI VE YÜZME MOLASI.BURADAN MANASTIR KOYU�NA(KLEOPATRA HAMAMI) VE BEDRİ RAHMİ KOYUNA HAREKET. AKŞAM YEMEĞİ VE GECELEME BURADA

7. Gün

KAHVALTIDAN SONRA FETHİYE KÖRFEZİNDE GEZİNTİ. YASSICA ADALARINDA GEZİNTİ VE ÖĞLE YEMEĞİ. ÖĞLEDEN SONRA TURUNÇ PINARINA HAREKET. YÜZME MOLASI VE AKŞAM YEMEĞİ VE GECELEME FETHİYE LİMANINDA.

8. Gün

SAAT 09:00 SIRALARINDA FETHİYE LİMANINDA KAHVALTI. TEKNEDEN AYRILIŞ

Fiyatı ise : Kişi başı 380 Euro olarak belirlenmiş.

Setur Hakkında İletişim Bilgileri

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments