Türkiye’nin müşteri memnuniyetine en önem veren firmalardan olan Tatilsepeti, güçlü bir kurumsallığa sahiptir. Web üzerinden Tatilsepeti.com olarak otellere ve turlara rezervasyon yaptırabileceğiniz gibi “En uygun fiyat garantili” otellerini de görebilirsiniz. Şu konuda belirli bir durum var ki bu da Tatilsepeti ile alakalı çok fazla şikayet durumuyla karşılaşacağımızı sanmıyorum. Yine de eğer sizi üzen bir durum ile karşılaştıysanız “Tavsiye Edici” ve “Yönlendirici” bir üslupla şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Kurumsal Yorumlar Kısmıyla İlgili Yönergeleri Okuyunuz

Elbette Tatilsepeti ile ilgili sadece şikayet değil aynı zamanda övgü mesajlarını da kaleme alabilirsiniz. Sizden sonra tatile gidecek olanlar için yönlendirici olacak mesajlarınız ile birilerinin tatil kararını vereceğini unutmayın.

Bilgi : Tatil Sepeti ulaşmak için Tatilsepeti.com Müşteri Hizmetleri bağlantısını takip edebilirsiniz.

Tatil Danışmanları Tel : 444 44 20

Tatil Sepeti Genel Müdürlük
Adres : Girne Cad. Diken Sok. No:2 Kat:4 4.Levent/İstanbul (Haritada Göster)
Telefon : 0(212) 385 23 00
Faks : 0(212) 278 20 00

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
kübra dilşah güzel
kübra dilşah güzel
8 yıl önce

Sayın tatil sepeti , Biz 5 arkadas 10.11.2015 tarihli alplerin gölgesinde turuna katıldık .17 .11.2015 tarihinde bitmesi gereken turumuzdan 14 ünde baska bir otelde kalmak için ayrıldık ve bugün 15’inde İstanbul Sabiha gökçen havaalanına Nice havaalanından dönüş yaptık.Ayrılma sebeplerimiz , 2.gün ekstra olan basel&bern turunda ekstra tura katılmayan insanlar dinlenme tesisine bırakılcakken , 2,5 saat boyunca restaurantın ve wc’nin olmadıgı bi yere bırakıldılar.Aynı günün Akşamında gittiğimiz otelde şirket otele rezervasyon yaptırmadığı için sorun çıktı uzun süre bekletildik ve gece 10 da yeni ayarlanan otelimize geçebildik.cenevreden nice doğru sabah yola çıktık, aksam 5te nice vardık ve bize sadece 7,30 a kadar… Read more »