Türkiye’nin müşteri memnuniyetine en önem veren firmalardan olan Tatilsepeti, güçlü bir kurumsallığa sahiptir. Web üzerinden Tatilsepeti.com olarak otellere ve turlara rezervasyon yaptırabileceğiniz gibi “En uygun fiyat garantili” otellerini de görebilirsiniz. Şu konuda belirli bir durum var ki bu da Tatilsepeti ile alakalı çok fazla şikayet durumuyla karşılaşacağımızı sanmıyorum. Yine de eğer sizi üzen bir durum ile karşılaştıysanız “Tavsiye Edici” ve “Yönlendirici” bir üslupla şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Kurumsal Yorumlar Kısmıyla İlgili Yönergeleri Okuyunuz

Elbette Tatilsepeti ile ilgili sadece şikayet değil aynı zamanda övgü mesajlarını da kaleme alabilirsiniz. Sizden sonra tatile gidecek olanlar için yönlendirici olacak mesajlarınız ile birilerinin tatil kararını vereceğini unutmayın.

Bilgi : Tatil Sepeti ulaşmak için Tatilsepeti.com Müşteri Hizmetleri bağlantısını takip edebilirsiniz.

Tatil Danışmanları Tel : 444 44 20

Tatil Sepeti Genel Müdürlük
Adres : Girne Cad. Diken Sok. No:2 Kat:4 4.Levent/İstanbul (Haritada Göster)
Telefon : 0(212) 385 23 00
Faks : 0(212) 278 20 00

1 YORUM

 1. Sayın tatil sepeti ,
  Biz 5 arkadas 10.11.2015 tarihli alplerin gölgesinde turuna katıldık .17 .11.2015 tarihinde bitmesi gereken turumuzdan 14 ünde baska bir otelde kalmak için ayrıldık ve bugün 15’inde İstanbul Sabiha gökçen havaalanına Nice havaalanından dönüş yaptık.Ayrılma sebeplerimiz , 2.gün ekstra olan basel&bern turunda ekstra tura katılmayan insanlar dinlenme tesisine bırakılcakken , 2,5 saat boyunca restaurantın ve wc’nin olmadıgı bi yere bırakıldılar.Aynı günün Akşamında gittiğimiz otelde şirket otele rezervasyon yaptırmadığı için sorun çıktı uzun süre bekletildik ve gece 10 da yeni ayarlanan otelimize geçebildik.cenevreden nice doğru sabah yola çıktık, aksam 5te nice vardık ve bize sadece 7,30 a kadar bi süre verildi ve bizi 45 kilometre uzakta dağın tepesinde ulasım sağlayamayacıgımız bir otele bıraktılar.Bu otel bize bildirilen otelden farklı isimde bi oteldi ve kahvaltı sadece turun yarısına verildi kalanına bitti dendi ! Geçirdiğimiz 4 gün boyunca gittiğimiz yerlerde sadece 2 en fazla 3 saat durup sadece yemek yiyebilceğimiz bi vakitle ulasımın merkeze mümkün olmadıgı otellere erkenden bırakıldık.rehberin bize söylediği her yer için 2 saat yeter gibi ukala tavırlarıylada sinirlerimiz iyice tepemize cıktı, nice te dağın tepesindeki otelden 14 ünde sabah bavullarımızı alıp turdan 5 kişi olarak ayrıldık.size bookingten 1 gece için ayarladıgımız otelin bilgilerini ve uçak biletlerimizin resimleri ekte gönderiyorum! Biz çalısan insanlar olarak ,kendimize ayırdıgımız 8 günlük tatilimizi yarıda bırakacak ve ekstra masraflar yapcak kadar kötü bir tur ayarlamanızı kınıyoruz !Tur sözleşmemizde de belirtilen ayıplı hizmetin bedelinin karşılanmasını istiyoruz! Belgelerimiz ektedir.ekstra yapmak zorunda kaldıgımız masraflarımızı ve turun ücretinin tamamen geri iadesini talep ediyoruz.Tatil sepetinin isim kalitesine güvenerek aldıgımız bu turun bizde yasattığı kötü anıların telafisini rica ediyoruz.
  Kübra dilşah güzel
  ayla özsan
  ışılay özsan
  sezin alper

  iPhone’umdan gönderildi

  iPhone’umdan gönderildi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here