Türkiye’nin genel olarak ilk 5 acentasından olan VIP Turizm, kurumsallık ve müşteri memnuniyeti açısından da bir çoğuna göre Türkiye’nin en iyi acentasıdır. Sabit bir kitlesi bulunan VIP Turizm en başta güven ve en iyi müşteri hizmetlerini vermeyi amaçlar ve başarır. Kendi kurumsallığı içerisinde gelenekleri olan VIP Turizm, hiç bir şikayete de tahammülü yoktur ve her şikayeti hediye olarak kabul eder çözüm üretir.

VIP Turizm Yorumları Okuma ve Yazma Hakkında (Düşünceni Paylaş)

vip_logo.PNG

Bu kısımda VIP Tur ile ilgili sadece şikayetlerinizi değil aynı zamanda övgü dolu mesajlarınızı da paylaşabilirsiniz. Sizler şikayet ve övgü mesajlarınızı yazarken yaşadığınız olayın direk acenta ile alakalı olduğuna emin olunuz. Örneğin “X Oteli” ile ilgili yaşadığınız bir sıkıntınız varsa bu sıkıntı “X Oteli” ile alakalıdır. Bu durumda yapacağınız şey ilgili otelde ki sıkıntınızı VIP Turizm müşteri hizmetlerine aktarmak olmalıdır. İlgili acenta sizleri mağdur eden otel hakkında gerekli işlemleri mutlaka yapacaktır. Yorumlarınızı yazmadan önce Kurumsal Yorumlar Kısmıyla İlgili Yönergeleri Okuyunuz.

5 YORUMLAR

  1. İzmitten bodruma gidiyoruz şoför yarım saatte bir sigara içiyor ve o kadar rahatsız oldum ki anlatamam. Bu ne rahatlık yani ayıptır yaa

  2. Otel Fiyatı üzerinde bir fiyatla kalacak olmama rağmen
    Otel ile ilgili tek sıkıntı, firmanızın rezervasyon bilgisi vermemesi nedeniyle iki saat resepsionda bekletildim. Saat 22:00 de giriş yaptığım otelde saat:24:30 da oda hazır edildi. 3 kişilik rezervasyon olduğundan da bilgileri yokmuş. Ailem inanılmaz huzursuz oldu. Cumartesi kaldığımız odayı boşaltmam için defalarca odaya gelindi. Telefonla arandım. EN sonunda parayı ben ödeyeceğim diyene kadar boşaltmam konusunda arandım. Personeliniz Hasan Bey yardımcı oldu. Canan Hanım ve Eda Hanım a bir cumartesi günü saat 13:30 a kadar ulaşılamadı. Tatilim sanırım sizin organizasyonsuzluğundan dolayı Ailem çok huzursuz oldu. Ben ilk defa bir otelde kalacağım İçin KAPORA verdim?

  3. YAKACIKTA OTURUYORUM KARASUYA GİTMEK İÇİN HAREME GİTMEK ZORUNDA KALIYORUM.OYSA Kİ BİR ŞUBE OLSA BÜYÜK BİR KİTLEYE HİTAP EDER.
    OTO YOLDAN GİDİLDİĞİ İÇİN HİCBİR YERDEDE BİNME İMKANI YOK.BU SORUNA CÖZÜM BULMANIZI DİLERİM.
    YORUMUMU OKURSANIZ LUTFEN CEVAP VERİN.

  4. 02,09,2011 tarihinde izmitten sakaryaya 2 kişi geldik bilet fiyatı adam başı 8 tl aldılar izmit otogarından köşedeki yezzaneden bence bu işte sakatlık var yetkilileri uyarıyorum.yoksa sizde nekadar kazıklarsak o kardır diyemi düşünüyorsunuz türk milleti hep fırsatçımı? olmalı yoksa yardım severmi? olmalı DİKKATİNİZE!!!!!!!!!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here