Bu konuda merak içerisinde olduğunuzu anlıyorum. Güzel bir tatil geçirmeniz dileğiyle “Ultra Herşey Dahil” otel konseptinin tam olarak neleri kapsayıp neleri kapsamadığını sizlere aktaralım istedim. Şunu en başta unutmayın ki otel konseptlerinin tanımları otel içerisinde ki aktiviteleri kapsamaz, yani ultra herşey dahil otelde cebinizden hiç birşey çıkmayacak diye birşey belirtmemiz imkansız. Genel olarak otel konseptleri “yeme-içme” düzenlerini kast eder.

Neden Ultra Herşey Dahil Tatil Yapacaksınız?

Alkol temel olarak bu konseptin en belirgin özelliğidir, tüm alkollü içeçekler Tekila’da dahil üçretsizdir. Otel içerisinde hiç bir şekilde yeme ve içme muhabbetlerine sizden para istemezler. Fakat bazı oteller hatta otellerin önemli oranı “Türk Kahvesine” ve “Sıkma Portakal Suyuna” para talep edebilirler. Bu ürünler ekstra iş güçü gerektirdiği için böyle bir durum söz konusudur.

general-view-(2)

Eğer alkol kullanmıyorsanız Ultra Herşey Dahil bir tatile gidiyor olmanız sizin için ekstra para çıkması demektir. Eğer hafif alkol kullanan birisiyseniz “herşey dahil” konseptleri içerisinde yerlik alkoller ücretsizdir. Kısaca Ultra Herşey dahil konsepti tam olarak sizin konseptiniz olup olmadığını iyi analiz edin.

Ultra herşey dahil tatilinizde, herşey dahil otellerde olmayan dondurma ikramları gibi özel bazı ikramlarda yer almaktadır. Aynı zamanda yemek çeşitliliği de herşey dahil otellere göre çok daha gelişmiş düzeye sahiptir.

Ultra Herşey Dahil Nedir?

Otel konseptlerinden bir tanesidir. Otel içerisinde tüm yeme ve içmelerin ücretsiz olduğunu belirtir. Bu konsepti diğer konseptlerden ayıran en belirgin özellik yeme ve içme düzenindeki çeşitlilik ve ithal alkollerinde ücretsiz olmasıdır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments