Yalova, İstanbul’a yakınlığından ötürü bir çok tatilci ve yazlıkcının favori yerlerindendir. Yalova’da turizm termal turizm üzerine kurulu olduğundan da bahsedebiliriz. Bu anlamda her yıl yapılan yatırımlarla yalova termal alanında pastadan daha fazla dilim almaya ve termal tatilcilerine daha iyi hizmet vermeye çalışıyor.

Küçük Bir Cennetten Bahsediyoruz

yalova-termal-kaplicalari_57

Termal keyfini eşsiz doğayla beraber sunabilen Yalova, Türkiye’de ki eşsiz yerlerden demeyeceğim, dünyada ki eşsiz yerlerdendir. Her santiminde doğanın bin bir renginin yer aldığı termal suyunun bin bir hastalığa faydası olan bu eşsiz yerde termal tatilcilere kapıları da sonuna kadar açık. Yalova’da tatilinizde nereleri mutlaka görmeniz gerektiğini öğrenmek istiyorsanız Yalova’da gezilmesi gereken yerler kısımına bakabilirsiniz.

Limak Grubunun yatırımlarından olan Limak Thermal Boutique Hotel Yalova’da yer almaktadır.

Yalova’da Otel İşletenler

Her geçen gün daha fazla kişi tarafından “benim acentam” olarak lanse edilen Tatilpanosu içerisine sizde kendi otel işletmenizi ekleyebilirsiniz. Yalova Tatilpanosu için özel bir yere sahiptir. Eğer Yalova’da otel işletiyorsanız mutlaka Tatil Panosu içerisinde kendinize yer edinin. Otelinizi eklemek için tatil panosuna otel ekle bağlantısını takip edebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments