Alkol kullanmayan aileler için bazı yarım pansiyon ve tam pansiyon konseptinden otelleri paylaşalım istedik. Faustina Otel yarım pansiyonu en güzel haliyle kullanan Kuşadası’nın en güzel yerlerinden bir yere yerleşmiş hoş bir otel. Yarım pansiyon dönemlerinde Alkol kullanmayanlar düşen fiyatından ötürü tercih edebilirler. Herşey dahil konsepti dönemlerinde Alkol otel içerisinde ücretsiz dağılmaktadır. Fiyat olarakta aileler için gayet uygun olan Faustina’da tatilinizi gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız iyi bir karar vermişsiniz demektir. Otel açık olduğu süreçlerin yarınsında herşey dahil diğer yarısında da yarım pansiyon olarak çalışmaktadır. Ailenizle özgürce tatil için özellikle herşey dahil dönemlerini tercih edebilirsiniz. Tatil.name.tr olarak belli miktar üstünde ki otelleri listelememeye gayret ediyoruz. Faustina Otel’in yarım pansiyon konseptinde ki 60 TL civarında ki fiyatından ötürü ekleyelim istedik. Nitekim otelin güzelliği ise eklenmesine önemli bir katkısı oldu.

Denize Sıfır otelde  64 oda / 150 Yatak bulunmaktadır. 150 Kişilik Açık / Kapalı Restaurant’ı bulunan otelin, Snack bar ve havuz bar’da otel içerisinde yer alıyor. Yüzme havuzu, toplantı salonu ve çeşitli aktivitelerde otel içerisinde misafirlerini bekliyor. Otelde aynı zamanda Animasyon ekibi de bulunmaktadır.

Otelde çeşitli yarışmalarda düzenlenmektedir. Otelin düzenlemiş olduğu Miss Civilization of the World isimli güzellik yarışmasına ait bir karede yukarıda bulunmaktadır.

Herşey Dahil sistemi : sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfe 5 çayı, snack servisi. Tüm yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsizdir. Saat: 10.00 – 24.00 arasında geçerlidir. Yarım Pansiyon dönemlerinde ise alkollü ve alkolsüz içecekler ekstra yazılır ve ücretlidir.

Ücretli Aktiviteler : Sauna, Doktor, Çamaşır ve ütü servisi, Emanet kasa, Tenis, Minibar, Masa tenisi, Bilardo, Mini golf.

Otel İletişim Bilgileri

Adres: Hotel Faustina – Kuşadası Aydın-Türkiye
Online Rezervasyon : Faustina Hotel
Telefon Numarası: 0090 256 646 26 47
Faks Numarası: 0090 256 646 28 03

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments