Alanya’da bulunan tatil otelleri dışında ki bazı bölgelerde otel inceleme ve bilgilendirmelerine Bodrum’da bu sene (2017) tadilat görüp, yenilenerek açılan Ezel Beach Hotel ile devam edelim istedik. Yeni açılmasından dolayı “fiyat / hizmet” kalitesi oldukça uygun bir yapıya sahip. Otel öncelikle Türk aileler için “Alkolsüz Herşey Dahil” hizmet vermektedir. Bu sebeple aileniz tatile gidecekseniz tercih edebilirsiniz.

ezel-beach-bodrum

Ezel Beach Hotel, tam olarak 12 bloktan oluşuyor. Yaklaşık olarak 400 kişi aynı anda konaklayabilmektedir.

Otelin yeni olmasından dolayı özellikle 2017 yılında konsept değişikliğine gitmesinden dolayı personelin belki yaşayacağı problemler olabilir. Fakat; tesiste bay / bayan ayrı havuzları ve 2017 yılına özel yapılmış yine ayrı ayrı bay / bayan aktiviteleri mevcut.

Facebook üzerinden Ezel Beach Hotel’i beğenebilirsiniz.

Web sayfaları üzerinden otel hakkında bilgi almak içinse ezelbeach.com adresini ziyaret edebilir ve güvenle rezervasyon yapabilirsiniz.

ezel-beach-odalari

Oda tasarımları bir kaç farklı yapıya sahip. Yukarıda paylaştığım odalar suit olabilir tam bilemiyorum. Fakat; oldukça yeterli bir tasarıma sahip. Yine de karar size kalmış, bir otelden beklediğiniz bir çok şeyi karşılayacak bir otel.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments