Tatil.name.tr olarak tatil sektörüne adımımızı tatil köyleri ve ucuz tatil yerleri diyerek attık. Sitemize makaleler eklerken eklemeden önce resim ve video konusunda güzel bir arşiv yapalım istedik. Bunun içinde bir liste oluşturduk ve bir kaç popüler sağlayıcı üzerinde araştırma yaparak fotoğrafları eklemeye başladık.

Fotoğraf konusunda kaynak fazla özellikle başta Flickr ve Fotokritik fotoğrafcılarına ait mükemmel fotoğraflar var. Bu sağlayıcılardan yararlanarak güzel bir 30 konu oluşturduk. Seyri zevkli bu resim albüme mutlaka bakmanızı tavsiye ederiz.

Bazı albümler

Video Albümü

Fotoğraf albümünün tamamlanması ile video konusunda da güzel bir birikim oluşturmaya kararlıyız. Sizlerin Youtube engeliniz olsa bile kaliteli youtube videolarını yani turizm ile ilgili youtube videolarını izlemenize imkan sağlayacagız.

Telefon Numaraları konusunda da güçlü birikim elde edip bu konuda da sizlern işine yarayacagız telefon numaralarını derleyecegiz. Zaten sizde fark etmişinizdir ki otellerin bir çoguna ait iletişim bilgilerini sizlerle paylaştık. Bu paylaşımlarımız en yararlı şekilde devam edecektir.

Bu konular ile ilgili her hangi bir soru sormak isterseniz +90 539 862 63 05 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments