Ziyaretçilerine “Ucuz tatil yapmak için püf noktalar” paylaşan ve aynı zamanda “Ucuz tatil yerleri ve köyleri” tavsiyesi ile insanları yönlendirmeye çalışıyoruz. Sitemizin tatil sitesi olması ve paylaşımların genel itibariyle tatil sektöründen olmasından dolayı ziyaretçi genel özellikleride tatilcilerden oluşuyor. Dönemsel olarak kışlık ve yazlık olarak genelde tatilciler sitemize gelmektedir.

Site masraflarımızı karşılamak için reklam alımları yapmaktadır. Günümüz itibariylede reklam alımlarını sadece Google Adwords üzerinden yapar. Tatil.name.tr sitesinde kendi firma reklamlarınızın gözükmesini istiyorsanız Google Adwords kullanmaya şimdi başlayabilirsiniz. Google Adwords günümüz 2010 yılında dünya İnternet reklam alt yapısı olarak en geniş bilgi, tecrübe ve sisteme sahip oluşumdur. Ünlü arama motoru Google’ye bağlı olan sistem üzerinden bir çok analiz raporlarına ulaşurken hangi sitede reklam göstereceğinize kadar herşeyi oluşturabilirsiniz.

Adwords’a Giriş Yapın : http://adwords.google.com.tr/

Yukarıda ki bağlantı aracılığı ile Adwords’a giriş yaparak bir üyelik sahibi değilseniz üyelik oluşturabilirsiniz. Ardından oluşturduğunuz üyelikle Adwords içerisinde gezinmeye ve inceleme seyrine başlayın. Araştırmalarınızda yardımcı dökümanlara ihtiyaç duyarsanız Google Adwords Yardım (Türkçe) size tüm bilgilerini sunacaktır.

Adwords’u araştırmanız bitti ise ardından kendi panelinizde reklam vereceğiniz siteler kısmına www.tatil.name.tr ‘yi ekleyip reklamlarınızın gösteriminide başlatabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments