Yaz tatiline az kalmasıyla beraber tatil sırasında ne giyeceğiniz konusunda hala karar vermemiz olabilirsiniz. Bu konuda sizlere bir çok alternatif verebiliriz. Fakat işin bu alanda en uzman kadrosu Vipdolap.com üzerinden Ayın Altın Dolabı kısmında ay ay paylaşımları yapmaktalar. Bu yıl yapacağınız tatil kombinizi yine VIPDOLAP üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için nasıl bir yol izleyeceğiniz, bu tatilinizde nasıl daha lüks elbiselerle geçireceğinize Alanyatatil.net olarak değineceğiz.

Tatilde Ne Giysem Uygulaması

Tatile Daha Lüks Elbiselerle Nasıl Gidersiniz?

Bayanlara özel alışveriş firması VIP Dolap, web sayfaları vipdolap.com üzerinden kullanmadığınız elbiselerinizi satabileceğiniz gibi diğer elbiselerini satan kullanıcıların elbiselerini görerek bunları satın alabilmektesiniz. Bu şekilde sıfırı inanılmaz büyük meblalar olan elbiseleri vipdolap üzerinden fiyatının oldukça altına satın alabiliyorsunuz. Mesela gözlük konusunda bir karara bağlama aşamasındaysanız mutlaka http://www.vipdolap.com/kategori/16/Gozluk bu kısımdan İkinci El Gözlüklere bakabilirsiniz.

Lüks markalara uygun fiyatlarla satın almak için vIPDolap.com ‘u inceleyebilirsiniz.

ikinci-el-giyim

Standart çantalar arasında bir karar veremediyseniz Vipdolap’ta hiç bir yerde bulamayacağınız onlarca Çanta modeli de yine satışı yapılmaktadır. http://www.vipdolap.com/kategori/3/Canta ilgili çanta modellerine de yanda ki bağlantı aracılığıyla görebilirsiniz.

vipdolap-logoİkinci el giyim üzerine sadece kullanılabilir kaliteli ürünleri alıp, satın ve alıcı ile satıcı arasında güven oluşturan Vipdolap’a Google Play ve Appstore üzerinden uygulamayı yükleyerekte kullanabilirsiniz.

2016 Alanya tatiliniz sırasında ne giyeceğinize karar vermesi noktasında düşüncelerinizi yine aşağıdaki yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Eğer daha farklı alternatifleriniz varsa yine bunları aşağıdaki kısımdan bizlerle paylaşmanız mümkün.

Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe
Ayşe
8 yıl önce

Şimdi üye oldum vipdolabın neler varmış bakacağız

Ogün
Ogün
8 yıl önce

uygulama çok mantıklı olmuş… siz mi yaptınız?