Crowne Plaza İzmir Oteli, Ege’nin incisi İzmir’i ziyaret etme sebeplerinizden birisi olarak, seçkin konuklarımızın huzur ve konforunu sağlamak, beklentilerini tam olarak karşılamak için sunduğu hizmetler ve hijyen açısından, Dünya standartlarında mükemmellik seviyesine ulaşmıştır.

Beş yıldızlı bir şehir otelinden beklendiği gibi zarif dekorasyon stili ile, lüks ve konforu bünyesinde toplayan otelimizde amacımız misafirlerimizin konaklamalarının “güzel bir anı” olarak hatıralarında kalmasıdır.

Crowne Plaza İzmir Oteli, muhteşem konumu sayesinde misafirlerine şehrin her noktasına kolayca ulaşabilme imkanın yanında deniz ve doğanın tüm güzelliklerini bir arada yaşama avantajını sunmaktadır.

Crowne Plaza İzmir Oteli Konaklama

Crowne Plaza İzmir Oteli, doğayı kucaklayan yapısıyla kentin en güzel deniz manzarasına sahip şehir oteli olarak benzersiz hizmet kalitesi ve anlayışı ile misafirlerine hizmet sunmaktadır. Misafir odaları, nefes kesen deniz manzarası veya huzur veren dağ manzarası seçenekleri ile klasik beş yıldız kalitesini bünyesinde toplamıştır.

– Standart Oda
– Club Odalar
– Junior Suit
– Senior Suit
– Presidental Suit
– Club Lounge

Crowne Plaza İzmir Oteli Restaurant & Bar

Crowne Plaza İzmir Oteli, misafirlerine “en güzel ” lezzetleri bünyesinde hizmet veren şık ve zarif restaurant ve barların yanında, özel organizasyonlarda da ev sahipliği yaparak birçok farklı alternatifle sunmaktadır .
Crowne Plaza İzmir Oteli’nde yaşayacağınız keyifli anlar ve sunulan üstün hizmet, uzman ekibimizin tecrübesiyle garantilenmiştir .

– Lomboz Bar
– Le Jardin & Lobby Bar
– Pool Bar
– Manzara Restaurant
– Punta
– Brasserie Restaurant

Crowne Plaza İzmir Oteli Toplantı & Ziyafet

Crowne Plaza İzmir Oteli‘nde toplantılarınız keyfe dönüşüyor. Kapasiteleri 10–400 kişi arasında değişen çok amaçlı tasarlanmış toplam 11 toplantı ve ziyafet salonu ve 4 workshop, Dünya mutfaklarından farklı lezzetleri sunan restoranları ve zengin mönüleri ile davet, konferans ve şirket toplantılarının en mükemmel şekilde geçmesi garanti ediliyor.

Tüm organizasyonlarda ücretsiz teknik donanım sağlanmaktadır; Slayt makinesi, barkovizyon, perde, flipchart, beyaz tahta, kürsü, yaka mikrofonu, telsiz mikrofon, ses düzeni, DVD, VHS Video, sahne, dans pisti.

Crowne Plaza İzmir Oteli İletişim Bilgisi

Adres : İnciraltı Cad. No:67, 35340, Balçova – İzmir
Tel. : 0 232 292 13 00
Faks : 0 232 292 13 13
E-posta : info@cpizmir.com

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments