Anket Sonuçları : Uygun Tatil Diyenler %71 

Tatil dünyasında her gün yüzlerce kişiye Tatil konusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Özellikle Uygun fyatlara tatile gitmek isteyenler için araştırmalar yaparak bu tatil yerlerini sizler ile paylaştık. Sitemizde ki tatilcilere yaptıgımız ankette site kullanıcıların tatile çıkarken ilk baktıkları özelligin ne oldugunu sorduk aldıgımız cevaplar ise şu şekilde.

Tüm Anket Sonuçları

Fiyat Uygunlugu : 210 kişi
Bulundugu Yer : 37 kişi
Aktiviteler : 24 kişi
Otelin Kitlesi : 17 kişi
Kalabalık Olması : 7 Kişi

Bu oranlara baktıgımızda sitemizi kullanarak karar veren ziyaretcilerin %71 ‘lik bir oranı Tatil yaptıkları otelin fiyat uygunlugunun kendileri için ilk baktıkları özellik oldugunu söylemişler. Bu bakımdan tatil.name.tr adresini tatilciler için uygun fiyata tatil yapmak isteyenleri de göz önünde bulundurarak “Tatil Köyleri” ve “Ucuz Tatil” başlıklı olarak açtık.

Sitemizi takip ederek otellerde ki kampanyaları ögrenebilirsiniz. Bu özelligi ile tatil.name.tr kendisini bir çok tatil sitesinden farklı kılar ve kullanıcı odaklı bir yapıya sahiptir.

TEILEN
Önceki İçerikTürkiye Turizm Gelirleri
Sonraki İçerikBodrum Bilgi Sayfası
Alanya Gezgini
Alanya'da tatilin gelişmesi konusunda paylaşımlar yapmaktayız. Alanya'da turizme dair ne varsa alanyatatil.net adresinde sizlere sunma gayretindeyiz.
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ayça
ayça
10 yıl önce

güzel anket teşekkürler; birdolutatil.com ve tatilsepeti.com da güzel siteler buarada..